site.ua
член клубу

В УКРАЇНІ РОЗРОБЛЕНО НОВІТНІЙ ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД У ГЛОБАЛЬНІЙ БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ І ГРИПОМ.

https://t.me/WEST_UP/47 (Телеграм)

https://bit.ly/3imdzpM (енігма)

https://bit.ly/3jkLBvH (фб)

Вітаю всіх, хто скучив, після невеликої творчої відпустки на простори імунології.

(Багатьом Вашим знайомим буде зручно читати цю публікацію в TELEGRAM.
Посилання: https://t.me/WEST_UP/47 )

Інтро і мета-інформація.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Матеріал не розважальний, не пізнавальний і інтелектуально не цікавий. Призначений для патріотів, ділових людей або для людей які мають досвід спілкування з діловими людьми, або для тих хто таким цікавиться чи прагне займатися. Серйозно торкається медицини, медіа, івент-менеджменту, державного управління, міжнародних зв'язків.

Чи є Україна зовсім мертвою водою? Це коли кидають каміння, а круги по воді НЕ ЙДУТЬ. Бо я вже разів п'ять кидав дуже великі каміння, ... кругів просто немає. За рідкісним виключенням. Багато людей просто не уявляють собі, наскільки маленький наш інформаційний простір. Наскільки він недорозвинений, засмічений, і потребує допомоги кожного свідомого патріота.
Люди реально дуже зневірені. Вони не вірять, що щось значуще може з'являтися саме тут, в нашій країні.
І якщо ти вже щось таке бачиш, то треба серйозно допомогти, будь ти хоч дрібний бізнесмен чи просто людина, яка може проінформувати і залучити до гарної справи якогось знайомого бізнесмена/чиновника, ... чи навіть не знайомого, ... зайти, почекати, добитися зустрічі/прийому і розказати, дати посилання, надихнути на допомогу... От взяти і витратити на це якісь 6 годин за місяць. Бо їм самим ніколи читати і думати про таке. Як сказав один відомий діяч: "на стратегію немає часу". А тисячі "громадських" активістів і "журналістів" дуже зайняті PR-акціями свого рідного олігарха, розподілом хлібних місць і нескінченною взаємною гризнею.
У нас дуже багато творчих розумних позитивних людей, але до них дуже важко достукатися через наші загажені інформаційні канали. Прошу не приймати негатив болота гібридної війни на Ваш особистий рахунок. Просто Ви самі все прекрасно бачите, що в нас інформаційні мережі зайняті-забиті якимось гламуром, прикоритними чварами і мордобоййцями, замість край необхідних розумних речей.

Внизу я дам посилання на статті, які я публікував і, всупереч багатьом офіційним заявам, давав правильні передбачення та пояснення. Мої прохання про допомогу, "плачі Ярославни" на засоби масової інформації захоплені олігархами, - це не вада характеру. Цим просто задавлена комунікація народу і його суверенітет. Мої репетування реально виходять з того що серйозні важливі речі не добивають, не доходять ні до широкого загалу, ані до можновладців. І от, ... Україна ... вже на 12-му місці в світі по денним захворюванням, ... при 35-му місці по населенню.

Прохання до всіх пристойних громадян, репостнути цю публікацію засобам масової інформації, особливо телеканалам, бізнесменам і посадовим особам, значним політичним діячам і лідерам суспільної думки (у кожного з них є групи у Фейсбуку, куди треба дати посилання на цю публікацію). Просто давайте у ФБ чи Ютубі в пошук "Україна канал", чи "Україна новини", заходьте до них і пишіть коменти з посиланнями. ДАВАЙТЕ ЗРОБИМО ТАКИЙ СТРЕС-ТЕСТ. ХТО ВІДРЕАГУЄ, А ХТО НІ. Давайте нарешті робити цю колективну соціальну рекламу, якщо вже у нас так погано справи сталися з захопленими медіа олігархами. Це прекрасний привід нам з'ясувати хто реально займається якоюсь суспільно-корисною діяльністю, а хто собі чи олігарху просто жлобсько "суспільно-діє-шахрайствує" на кишеню, щоб дібратися до корита громади. Тема вже така що їй не спишеш на політичні чи інші вподобання. Вона актуальна і дуже важлива і для України і для всього світу.
Нехай це стане СТРЕС-ТЕСТОМ для кожного з вас, хто читає ці рядки! Чи зробиш ти щось корисне для того, що просто край необхідне суспільству, людству і для рятування мільйонів життів. Це вже не є якась абстракція "допоможи вченим", чи щось таке... це вже тема, від якої страждають, не отримують прибуток і несуть величезні втрати і всі держави, і бізнес, і кожен з нас особисто.
Я запрошую кожного брати участь у залученні спонсорів для цієї справи. Звертайтесь особисто і пишіть в лєнти та групи телеканалів і передач з посиланням на цю публікацію. Ну а я опублікую, хто і як відгукнувся.
Це досить просто, і в результаті ми зрозуміємо, де є засоби масової інформації, а де є просто олігархічні шарашки для "виборів" своїх агентів з гламуро-розважаловом поміж виборами, або просто прословлялки "нашого дорогого".

Суть справи.
Отже, - до справи. Що ж сталося?
Неформальна група українських вчених і методологів розробила абсолютно новий ефективний метод/підхід для лікування і попередження COVID19, а також для протидії актуальному, кожен рік новому вірусу грипу. Ми домовилися про моє монопольне право на 6 місяців представляти інтереси цієї групи.

Метод може значно покращуватися і варіюватися. При чому така робота (розробка і впровадження варіацій методу) доступна досить такі не багатим країнам і організаціям за 3-4 місяці. Зважаючи на це, і на болючу світову актуальність проблеми, для рятування мільйонів життів, ми прийняли рішення, не тримати секрет під сукном, а дати йому широкий міжнародний розголос з можливими, наскільки це реально, моральними і технологічними преференціями для України (І Слава, і Воля!).

Спонсори потрібні для чотирьох справ.

*** Pre: Участь у першому пункті відкрита для всіх людей по допомозі у репості. Для другого потрібні гроші від декількох сотень до декількох тисяч доларів. Для третього основного пункту потрібні гроші від декількох тисяч доларів. Для четвертого пункту потрібні гроші починаючи від десятків тисяч доларів. Можливо деякі "кулібіни" зможуть стартанути і з десяти тисяч. Участь у четвертому пункті мабуть, що зможуть взяти участь тільки середні і великі компанії і державні органи, а з громадян, мабуть, тільки добровольці для випробувань та, можливо, буде якийсь краудфандінг (натовп мікроінвесторів). Але це все буде відкрито для всіх після розголосу нами засадничої технології (п.3).
Суми дуже не конкретні, бо вони залежать від масштабу рекламних і організаційних заходів. Ну, зрозуміло, і заходи залежить від цих сум. Просто обмальовані необхідні мінімуми.
Спонсорство пряме на оплату соціальної реклами заходу, або оренду приміщення для презентації. Ми приймати грошей для цього не будемо.***

Отже, наші заплановані 4 етапи:
1. Це розповсюдження інформації по нашу акцію для залучення спонсорів, і це звернення особисто до Вас, з проханням інформаційного спонсорства, репостів, лайків, коментів особисто значним персонам і у групах/сторінках/форумах/каналах з ВЕЛИКОЮ АУДИТОРІЄЮ. (проміжок орієнтовно від місяця до результату.) Дуже вітається оплата реклами для просування цієї публікації, або Вашого посилання на неї.
2. Реклама і анонсування події-презентації з третього пункту. Тут потрібні реклама, анонсування, можливе проведення пред-передач на каналах/блогерах для демонстрації адекватного рівня (канали і спонсори мають впевнитися у нашому пристойному кваліфікованому рівні). Для цього є декілька пред-тематик по темі COVID-19, які будуть нові/цікаві/корисні/актуальні. (тиждень-два після кінця першого етапу)
3. Проведення пресс-конференції та/або передач на телеканалах з презентацією цього нового українського методу боротьби з вірусами. Ця головна подія має прийти достатнього презентабельно з залученням міжнародних засобів масової інформації і професіональної спільноти медиків для подальшого швидкого пошуку найбільш ефективних варіацій методу лікування і вакцинації. Метод є серйозною презентабельною науковою медичною новацією міжнародного рівня, а не якоюсь "цибулею, часником, травою, настойкою та горілкою", - це на всяк випадок, бо вже дехто питає, і такою єрундою забитий інтернет. Мова йде про кардинальне вирішення проблеми covid-19 у світі, а не
про якесь статистичне зменшення часу хвороби з 7 днів до 6.5 днів, як це є з деякими "ліками" від грипу.
Можливе проведення прес-конференції у форматі конференції з запрошенням профільних медиків з України та інших країн. Робоча назва заходу: "Український метод і програма боротьби з covid-19". На цих заходах також буде пояснено чому і як українські вчені, з абсолютно мізерним матеріальним забезпеченням, змогли прийняти таку серйозну участь у вирішенні проблеми covid-19.

4. Розробка покращення доведення до реалізації і впровадження варіацій нашого методу.

Хоч моя віра у наші українські можливості щось підтримати розумне і важливе значно похитнулася, в черговий раз прошу вас всіх інформаційно підтримати проект репостами і інформуванням. У нашій команді два поляка, якщо проект за пару місяців не зрушить з місця, він просто уїде в Польщу, чи ще куди (від цього залежить багато життів у всьому світі). Треба швидко і спільно, не вийде "як завжди" : "... ааа подивимося як у них піде, через квартал загляну ще..."
Зв'язок з авторами через публічні і приватні повідомлення (Телеграм, ФБ, Енігма, )

---------------------
P.S.

З корисних коментів в обговореннях:
-=-=-=-=-=-=

Серж:
Страх, якщо така квола реакція на так речі, може просто люди не знають як репостнути? Тільки знають кнопку поділитися?

Serhiy Grigorovich:
Добавив у кінці тексту інструкцію як репостнути:

Як репостнути?

1. Заходите у групу/чат/ленту_друга/форум/обговорення пов'язане за тематикою.
Як їх знайти на Фейсбуці? - Краще всього задайте в пошук щось (Україна, Київ Харків ....). "Пошук" - це зверху зліва "лупа". Вам знайде результати. Зліва виберіть "Групи". Відкривайте всі, що Вам підходять і тисніть зверху праворуч "Вступити в групу". За декілька хвилин-годин Вас приймуть. Потім натисніть кружок з людьми зверху посередин і ці групи з вашою участю з'являться у Вас ліворуч. Відкриваєте і робите публікацію ("Що у Вас нового").
На Ютубі і інших соціальних мережах копіюєте текст в коментарі.
Обмежтеся 5-7 таких публікацій чи коментарів, щоб мережа не почала на Вас сваритися!
2. Робите таку, наприклад публікацію чи коментар:

"""
В УКРАЇНІ РОЗРОБЛЕНО НОВІТНІЙ ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД У ГЛОБАЛЬНІЙ БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ І ГРИПОМ.

[тут можна додатково якийсь свій текст напр. "Мені повірити важко, але таке пропустити не можу, як патріот "]

t.me/WEST_UP/47

bit.ly/3imdzpM

bit.ly/3jkLBvH

"""

(лапки """ і скобки [ ] не потрібні, текст замість квадратних скобок Ваш будь який, необов'язковий)
Три скорочені посилання, - це одна ця сама стаття у різних джерелах (Телеграм, Енігма-блог, ФБ)
-=-=-=-=-=-

 • Валентин Тростюк1 Жовтня17:18
  І сміх і гріх. Послав одному націоналіст, кажу репостни. Він прочитав. І каже - "Не буду, не вірю, що таке може бути в Україні ". Я кажу: "Так ти визначся, ти український націоналіст, чи антиукраїнський, чи нікчомний овоч."
  антипровокатор 1 Жовтня17:20
  в мене теж схожі реакції і смішно і сумноСергій Григорович 2 Жовтня11:02
  Для першого дня результат жахливий. Мало репостів. Люди, виявилося, просто не знають як їх робити в групах. Написав інструкції. Веду "щоденник" корисних коментів прямо у тексті статті (P.S.)
  Багато мамкиних-недопатріотів_на_словах ніяковіють і впадають в істерики, - не хочуть в таке вірити. І зрозуміло нічого не хочуть зробити для допомоги.
  Дехто побачив в цьому витівку для попрошайства. Люди просто не розуміють, що за такі відкриття непогано платять (але не буде в цьому ніякої України і відкриття буде під сукном комерційної фармакології)
  Багато простих людей просто ніяковіють і в стресі від обговорення грошових питань.
  ---------------------
  ...... Пишу це для важливої перестороги, щоб ви не боялися при репостах деяких лівих асоціацій і неадекватних пугалок, які обговорені у фокус-групах:1. "Це шахрайський збір грошей" ---- НІ! Наша мета провести пристойну міжнародну пресс-конференцію. Нам не потрібні гроші. Ми просимо щоб спонсори прямо проплатили чи використали свої приміщення, апаратуру, орг- і медіаресурс для цього. Про це прямо сказано в публікації.2. "Ви робите рекламні послуги" ---- "НІ! Я допомагаю волонтерством у суспільно важливому необхідному людству проекті задля збереження людськихжиттів. Я не отримую за цю волонтерську діяльність коштів і не рекламою товар або послугу, яка продається. Допомагаю шукати спонсорів."3. "Ви рекламуєте не перевірений, не дозволений, не ліцензований метод лікування" ----"НІ! Я просуваю інформацію,для інформування через пресконференції або медійні програми,відповідних медичних установпро новий спосіб протидії covid-19.Вже потім, такі органи і установи по всьому світу будуть отримувати дозволи і використовувати цей метод."4. "Ви просуваєте якогось шарлатана" - Ні! Прямо у тексті є посилання, інформація про те, як Григорович, моделював і передбачував ситуацію стосовно ковід-19 значно краще ВОЗ і МОЗ. На моїх очах попередні рекомендації ВОЗ викидалися, визнавалися дурними і замість них офіційно затверджувалися рекомендації цієї людини (маски, обробка приміщень, масові тести контактним особам, ... замість "чихання у згін ліктя" як рекомендували ВОЗ і МОЗ). Ми не заперечуємо ніякі розпорядження МОЗ і ВОЗ, не агітуюмо проти них. Просто я довіряю і допомагаю Григоровичу стосовно презентації і розповсюдження інформації про новий метод боротьби з ковід-19.5. "Принципово не вірю що може бути метод від усіх мутацій вірусу грипу. Це здається смішним. Увесь світ цим займається і не зміг знайти методу" - Це неправильне розуміння. Від авторів йде мова про ефективну протидію лише "актуальному цьогорічному грипу". 6. "Принципово не вірю що може бути метод від усіх мутацій вірусу грипу. Це здається смішним. Увесь світ цим займається і не зміг знайти методу" - Це неправильне розуміння. Від авторів йде мова про ефективну протидію лише "актуальному цьогорічному грипу".6. Адміни краще пропускають репост з Вашою добавкою. Наприклад так (можна просто копіювати) :"""В УКРАЇНІ РОЗРОБЛЕНО НОВІТНІЙ ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД У ГЛОБАЛЬНІЙ БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ І ГРИПОМ.ДУЖЕ ПОТРІБНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СПОНСОРИ.Я цьому довіряю.https://bit.ly/3imdzpM (енігма), t.me/WEST_UP/47 (Тлгрм), https://bit.ly/3jkLBvH (фб)"""

---------------------
ІНШІ МАТЕРІАЛИ АВТОРА НА ТЕМУ КОРОНАВІРУСУ.

Як я опинився серед безлічі ідіотів. Частина третя.
https://enigma.ua/articles/yak-ya-opinivsya-sered-...
" ....Або от Міністерство охорони здоров'я, профільні інститути, головний санітарний лікар країни,... говорять у квітні, що пройшли пік епідемії ... скоро будемо скасовувати карантин ...
А цей дід дивіться що їм пише 13 Квітня:
"Ланцюжки легко хворих, що навіть не звертаються до лікарні, будуть гуляти сотнями по всій країні ще місяцями. Вони будуть резервуаром для епідемічного спалаху в лічені тижні після кінця вашого "псевдо-карантину".
Ви прийдете до 24 квітня з зубожілим, криміналізованим, розлюченим населенням. І ще декілька разів перенесете дату кінця карантину. Бо в медицині у вас буде тільки збільшуватися бардак, і майже всі лікарі вимушені будуть самоізолюватися аби не стати супер-розповсюдниками.
Це ваш дуркуватий клоунський шлях в нікуди, до краху, до безцільного шкідництва. ..."

Коронавірус. Епідеміологія очима бовдура. (7) Сподіваюся, що буде досить просто і зрозуміло всім.
https://enigma.ua/articles/koronavirus-epidemiolog...
Відкрити публікацію
"...От нижче вибрав цитати ти з інтерв'ю головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, а таке враження наче склав на нього паскудний пасквіль ... просто саме з його слів склав. Само-фейлетон. Гидко..."

Гриф "Абсолютно таємно". COVID-19. Читати тільки особисто Міністру охорони здоро...
https://enigma.ua/articles/grif-absolyutno-taemno-...
Відкрити публікацію
"...Ці костюми, взагалі, як від дурної дитини, яка їх побачила в кіно, і застосовувалися вони там у кіно зовсім в інший ситуації, й абсолютно для інших цілей. Тобто, як би сказати пом'якше ... Вони марні... Від них ніякої користі і швидше за все, - тільки шкода. Ви самі прекрасно це бачите по тому, що кожний п'ятий захворілий, це медпрацівник. По тому, що лікарні стали центрами супер-розповсюдження вірусу...."

--------------------
ІНШІ ВАЖЛИВІ МАТЕРІАЛИ АВТОРА:

Маніфест Григоровича (з аудіо youtube)
https://t.me/WEST_UP/36
https://enigma.ua/articles/manifest-grigorovicha-a...
Відкрити публікацію
"...Більшість людей потрапили в мертву нескінченну петлю ідіотизму. Люди живуть в розумному соціумі колег друзів сім'ї. Їм просто важко і страшно прийняти те що вони знаходяться в пороці розумової відсталості, ідіотизму. Хоча по структурі ВВП країни, - це вочевидь. Їм важко навіть пустити у свою свідомість цю думку,..."

Перші кроки в розумінні проблеми ідіотизації країни.
https://t.me/WEST_UP/24
https://enigma.ua/articles/pershi-kroki-v-rozuminn...
Відкрити публікацію
"...Два-три роки тому, коли я ще не розумів масштаб і трагедію ідіотизації населення і пост-совкової системи, я думав, що це якісь декілька нісенітних помилок, які треба виправити/покращити ...Все виявилося значно гірше.
... зарепостив мій старий матеріал на ФБ ... я пригадав, переглянув, ... і він був таки непоганий, доступний для людей новачків у цій наші проблемі. А тим, хто перший раз стикається з темою, так його реально варто почитати. ... "

МАСШТАБИ І НАСЛІДКИ СУСПІЛЬНОГО ІДІОТИЗМУ.
https://t.me/WEST_UP/19
https://enigma.ua/articles/masshtabi-i-naslidki-su...
Відкрити публікацію
"...1. Вже зараз ми живемо у країні, де у базових науках даються глупі або взагалі неправильні визначення ключових понять для діяльності у цій сфері.
Лише одиниці прориваються величезною практикою і сумлінною працею до реально правильного інтуїтивного розуміння цих базових понять...."

Чи подолає Україна розумову руїну? (Додаток №10 до Маніфесту Григоровича)
https://t.me/WEST_UP/14
https://enigma.ua/articles/chi-podolae-ukraina-roz...
Відкрити публікацію
"... Як ти не крути, але це є одна з головних словесних людських ігор :
" - Я розумніший за тебе, роби як я говорю.
- Ні, це ти мене маєш слухати... "
І от у цих нескінченних іграх "Обмани приятеля", у людини в голові замість нормальної розвинутої логіки починає працювати цілий комплекс софістичних обманок, підколочок-хитрощів. А як же бути з засобами для власного мислення? А отак як в Росії, котра у 21 сторіччі під зомбілочки про "ми самі талановиті і розумні", докотилася до мародерсько-клептократичного, сировинно-колоніального, антилюдяно-кримінального анклаву "разворуй Родину и соседей". ..."

Українетика. Як вас тримають в темряві.
https://t.me/WEST_UP/10
https://enigma.ua/articles/ukrainetika-yak-vas-tri...
Відкрити публікацію
"...Це реальні жертви радянського розумового ярма, яким було заборонено в школі вивчати логіку. Тут дуже містко і дуже драматично показаний цей сплав філологічного ідіотизму і нерозуміння логіки. І це, - не серед простих людей, а серед людей які намагаються писати складні матеріали для Вікіпедії. ...Прямо у визначенні "дедукції" дається НЕ ВИЗНАЧЕННЯ "дедукції", а описується: до якого типу процесів відноситься дедукція. Це повна маячня! Ідіотизм! ..."

Страшна хвороба.(1)
https://t.me/WEST_UP/6
https://enigma.ua/articles/strashna-khvoroba
"...От якщо людину довго і сильно бити по голові, ... так, у неї буде хвора голова.
Як народ і країну били по голові.
1. Філологічна ідіотизація. Страшна назва. Під ігом кримінальної російської влади, що за царату, що при комуністах, повністю зупинився розвиток як російської мови, так і мов підлеглих московії народів.
...
19. Захоплено не патріотичним, не компетентними, кумівськими, корупційними елементами:
- медійна,
- юридична, ..."

Як я опинився серед безлічі ідіотів. Частина третя.
https://t.me/WEST_UP/2
https://enigma.ua/articles/yak-ya-opinivsya-sered-...
"... О коли це особистісно, це здається драматичним! Людина боролася-боролася за незалежність країни все життя, 30 разів святкувала незалежність.... Ходить всіх повчає, здається собі розумною ... А сама навіть приблизно не розуміє, що це поняття "державна незалежність" означає, гірше дитини. Погоджуюсь, - драматично, трагічно сприймається. Глупуватий фарс. Але це - мєлка незначна дурня у порівнянні з тим, що ..."


serhiy.grigorovich
Serhiy Grigorovich

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації