site.ua
член клубу

Відкритий лист до Президента України Володимира Зеленського.

Нічого не поробиш, треба робити ще один теоретичний відступ-введення від головної теми.

От вирішив я написати відкритий лист до Президента...

Ну зрозуміло, що перед тим як його писати, треба дізнатися, що це взагалі таке, - "відкритий лист до президента".

Google допоможе. Робимо пошук Google за фразою: "відкритий лист президенту України"

Як я писав в попередній частині цієї серії статей, зрозуміло, що ми одразу потрапляємо у царство дурних-запалених-біснуватих, ... Ніііі, - всі нормальні люди, просто трошки перенервували, втомилися...

Там зазвичай пишуть таке:

""на один день раніше зняли мій рекламний щит, чи зняли мене з посади, чи просто пишуть на мене жалобу (кляузу-наклеп-...), чи замінили бруківку, не на таку як я хотів, ...
Я скаржився в ЖЕК, в район, в місто, в районний центр, в область, в міністерство, в адміністрацію президента ...
всі мене не задовільняють, тобто не виконують свої конституційні обов'язки,
всі - шпигуни, зрадники, агенти Путіна, ....
Ну зрозуміло що ви маєте всіх посадити в тюрми і розстріляти.
""

Все це, зазвичай, викладено детально, з посиланнями на конкретні довгі назви організацій і документів, коротше сторінок на 3-10. Часто видно бюрократичну школу або чиновника в минулому, або юриста, там взагалі, - довжелезний "професіональний" текст з посиланнями на купи законів і інших документів "як зробити з мухи слона" .

Таких звернень до президента, Google знаходиться декілька сотень українською мовою. За останній рік, - пару сотень.

Особливо приємно, коли у такому зверненні йде мова про якихось одразу 20 різних порушень на 12 сторінках...

І це лише відкриті публічні звернення на сайтах і в соціальних мережах. Є ще електронні звернення по урядовій лінії і ще - петиції, окремо для президента і для кабінету міністрів. Там ще значно більше звернень до президента. Є ще просто пошта! Не знаю як там, але я думаю, що теж немало звернень до президента через пошту папером.

Якщо подивитися тільки на публічні петиції до Президента там йде штук 3-10 в день.

Ще є купа усіляких пропозицій і скарг у соціальних мережах на аккаунтах президента і можновладців, котрими люди намагаються вплинути як на через публікації так і через коменти.

КОЖНІЙ НОРМАЛЬНІЙ ЛЮДИНІ ЗДАЄТЬСЯ ЩО ТАКІ ЗВЕРНЕННЯ ВИВЧАЄ РОЗПОДІЛЯЄ ОПРАЦЬОВУЄ ЦІЛИЙ ІНСТИТУТ...

Ну у нас же купа усіляких різних інститутів, ... котрі визначилися тільки тим, що за президента Порошенка потрапили у Книгу рекордів Гіннеса із самим похилим президентом академії наук Борисом Патоном, котрий ще й народився в один рік з українською Академією наук у 1918 році.

ТЕПЕР УВАГА!!!

Реально ми маємо в Офісі Президента України там усього дві-три позиції по 10000 грн місячної зарплати (приблизно), людей, які розгрібають оці листи, ну чи скоріше, - роблять вигляд що розгрібають.

От я не впевнений, що зараз там сидять "люди Зеленського", а раніше сиділи "люди Порошенка"... Там треба бути дуже хитрим і дуже досвідченим, щоб зсимулякрити таку величезну фіктивну діяльність. А там же просто валяться листи по тисячі різних галузей і спеціальностей, щось там розібратися по суті трьом людям,... неможливо. Ну вони мають бути якими божественними універсалами. Якби були такі божественні люди, ... то я просто б розстріляв того, хто посадив би таку геніальну супер-здібну над-працьовиту людину розгрібати купи листів, де дев'яносто відсотків - листи звіхнутих пенсіонерів.

Я Ж ВЖЕ НА СЬОГОДНІ ЗНАЮ ЦЮ СИСТЕМУ ДОСТЕМЕННО, ВОНА ОРГАНІЗОВАНА АБСОЛЮТНО ПО-ДИЛЕТАНТСЬКИ. Там не проглядається навіть ніяка можливість відділити зерна від полови. Тому зрозуміло, що там сидить людина яка на 90% відпрацьовує інформаційні відношення зі "звіхнутими пенсіонерами". ЦЕ ЩЕ ОДИН ЖАХЛИВИЙ ПАРАДОКС!!! По закону ж треба обслужити всіх, відповісти всім...

Я спілкувався з такими людьми. Вони кажуть просто:

"або ви мені давайте лист за підписом 10 професорів, або давайте ваші міжнародні публікації по цій темі, або ви для мене просто - звіхнутий пенсіонер..."

10 професорів... Української Академії наук,... самої української в світі.. самої пост-совкової, на дуже-дуже значний відсоток сформованої просто з минулих стукачів чи агентів бувшого КДБ, ... Я навіть знаю для чого потрібно йому дати 10 підписів професорів... Для того,... щоб він, мега-відписочник і симулякр прочитав вдумливо і серйозно ваше звернення... Розумієте, здогадуєтеся який буде результат? Що він там зрозуміє??? Нічого.

Колись я наївний-наївний сподівався, що якщо я дам інформацію чи посилання на статтю в акаунті Президента України, то хтось це буде розглядати і щось до когось дійде і інформація буде врахована...

Ні, дорогенькі, навіть якщо, ви пишете прямо в адміністрацію чи офіс президента, на ім'я Президента,... Ніяка інформація ніде не буде врахована, не буде доставлена, не буде прочитана серйозно.

Президент окремо, країна окремо!

Ми отримали на більш десятка звернень на різні найактуальніші теми все-державного значення одну і ту саму відписку:

"Ваше електронне звернення передано до Відділу інформаційно-аналітичної роботи Департаменту з питань звернення громадян для врахування та використання в роботі."
Це - пряма цитата з десятка однотипних під копірку відповідей на різні питання.

Це "прекрасна" універсальна відписка для заспокоєння "пацієнта", яка абсолютно не потребує прочитання його звернення.

От просто повірте, ми тестували Офіс Президента найактуальнішими зверненнями від яких залежить життя і здоров'я реальних живих людей, точно питаннями державного значення, точно, - рівня вищих посадових осіб держави, більшість питань прямо стосується глобальної безпеки держави.

Одна і та сама відписка під копірку.

Я сьогодні прекрасно знаю і розумію хто і чому підтримує цю абсолютно нікчемну непригодну систему. Не відносно якогось персонального президента. Найближчому оточенню СИСТЕМНО НЕВИГІДНО щоб через інформаційні приводи особисто до президента заходили будь-які інші сторонні розумні кваліфіковані люди. Це просто буде зменшувати їх вплив найближчого оточення персонально на вищу особу. Тому цю систему БЛОКУВАННЯ зв'язку Президента з найкращими представниками народу з реальними фахівцями і успішними практиками, підтримує І береже будь-яка адміністрація. Як "свої люди", так і кар'єрні чиновники від минулих адміністрацій. Їм це невигідно! Вони всі розуміють, що цього не можна робити і не можна дозволяти іншим колегам робити таке.

З причини такого інформаційного блокування президента туди до нього хоч персонально хоч інформаційно може пролізти тільки або якийсь олігарх або якийсь його представник, ну чи хтось з найближчих кумів.

Кордон на надійному замку! Ви можете не сумніватися ніяка надважлива надактуальна і надтермінова інформація від кращих фахівців країни ні в якому разі не дійде до Президента України! Так вже влаштована ця жлобська постсовкова олігархічна держава! Тим більше ніяка важлива секретна інформація не може пройти на вищий рівень взагалі ніяк.

Ну зрозуміло, що десь на третьому четвертому році ви всі будете говорити: "Чому він такий дебіл? Чому він не знає і не розуміє простих речей які розуміють всі кваліфіковані розумні люди в країні." Ви всі почнете його ненавидіти. Ну, - не всі, а ті, хто знає щось актуальне важливе, чи намагався щось донести. В нього, просто своя герметична організація інформаційно відокремлена від країни.

Так добре-добре, давайте я "заспокоюся". Я ж не є "звіхнутий пенсіонер".

Я вам і пану Президенту наведу якийсь може показовий приклад один з більш ніж десятка.

Ну дивіться, - серйозно аргументоване звернення яке називається:

"ГРУПОЮ УКРАЇНСЬКИХ ВЧЕНИХ РОЗРОБЛЕНО НОВІТНІЙ ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД У ГЛОБАЛЬНІЙ БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ І ГРИПОМ."

Воно з жовтня не може знайти свого героя Президента України!!!

Спроби опублікувати його публічно в петиціях до Президента, чи через гарячі лінії закінчуються знаєте чим???

Здогадуєтеся? Цитую.

У зверненнях воно закінчується:

"Ваше електронне звернення передано до Відділу інформаційно-аналітичної роботи Департаменту з питань звернення громадян для врахування та використання в роботі."

І більше взагалі нічим. Жодних дзвінків чи листів, чи запитів.

В петиціях воно закінчується:

"Шановний авторе (ініціаторе) електронної петиції!
Повідомляємо, що ініційована Вами електронна петиція Президентові України не відповідає встановленим вимогам, відтак її оприлюднення не здійснюється.
Водночас дякуємо за Вашу активну громадянську позицію та виявлений інтерес до демократичного інституту електронних петицій.
Порушене Вами питання – важливе, але його розгляд має відбуватися за іншими правилами, ніж ті, що встановлені законодавством для електронних петицій.
Ви можете оформити відповідне звернення і надіслати з використанням засобів електронного зв’язку, або направити звернення поштою...."

Я на всяк випадок підкреслюю, це - НЕ відмова, це не сумніви, це просто "не розглядання інформації", не цікавить таке!!!

Абсолютно так само, не цікавить інформація по військовим питанням, по питанням технологічного, економічного відставання України, ...

Ця наша атака по офіційним штатним каналам була зроблено професійно, я вас запевняю за цілим рядом параметрів все було продумано і виважено, всі всі запити звернення петиції були:

надважливі державного значення, без якоїсь критики, без претензій, позитивні, дешеве копійчане вирішення величезних найактуальніших проблем.

Ви думаєте ми отримали хоч одну відмову? Жодної відмови (оце тільки єдине, що публічно відмовилися публікувати інформацію про метод боротьби з covid-19 у петиціях до Президента). Вся наша інформація "буде врахована в роботі".

Тільки один маленький нюанс. ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ НЕ ПОВІДОМЛЯЛАСЯ, повідомлялося тільки, що вона у нас є. Тобто частина дуже серйозної, глобальної, фатальної інформації таки повідомлялася, щоб не було ніяких сумнівів в тому, що це, - серйозне звернення. А головна інформація: "ЗАПИТАЙТЕ, - МИ ВАМ ЇЇ ДАМО." ...... Жодного запиту, жодного контакту. "Контора пише" ... фізкульт-привіти.

З Офісу Президента просто йдуть під копірку пусті відписки: "все враховано", хоча треба було запросити інформацію, щоб хоч зрозуміти, що треба було "враховувати".

Як це назвати? Держава симулякрія? Фіктивна державна діяльність?

Управління і керівництво в сліпу?

Народ мовчить, говорять тільки найближчі лизуни і куми?

Це так з Президентом. З Кабінетом міністрів, - інша ситуація у них там дійсно є цілі армії експертів, завідуючих відділами, департамент завідуючих інститутами і так далі з ними окрема але ще більш жахлива і смішна ситуація але це в наступному випуску.

Далі буде.


serhiy.grigorovich
Serhiy Grigorovich

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації