site.ua
член клубуЗ одного боку Порошенко і його команда/симпатики заявляють, що сам особисто Порошенко підписав секретну директиву про секретну операцію...

Я взагалі не розумію, на якій підставі Порошенко оприлюднює публічно секретні дані про секретні операції і їх деталі??? Чи це якийсь збій консультантів/юристів/адвокатів, чи це - якась само-підстава, чи просто "як завжди" ... не зрозуміло.

З іншого боку зрозуміло, що це питання іноземної операції спецслужб. Зрозуміло, що абсолютно в компетенції Верховного головнокомандувача, такі операції призначати/запускати/гальмувати/відміняти хоч так хоч інакше.

З третього боку абсолютно зрозуміло, що не те що минулий_президент, а навіть теперішній_президент не має права вільно розповсюджувати секретну інформацію про ті чи інші рішення про такі операції, доки з них не буде знято гриф державної таємниці. Тут НЕдостатня інформація від Зеленського стосовно секретної операції абсолютно зрозуміла і законна, а поведінка Порошенка НЕзрозуміла.

Я думаю, що Христо Грозєву про це пояснили, що він лізе не туди куди слід, що це вже - шпигунська діяльність проти України, і він щось свій "серіал" пригальмував, хоча вже анонсували на початок березня. Зрозуміло що серіал всім дуже цікаво подивитися. Але дуже сумнівно, що в ньому будуть якісь вагомі докази злочинів/зрад, а не досить такі сумнівні сентенції про повноваження тих чи інших державних осіб у спеціальних таємних секретних операціях.

Численні безапеляційні заяви різних осіб, що то була така потрібна і необхідна однозначно корисна операція, - теж є під великим сумнівом.

Коли на кордоні стоїть 100 тисяч російських потенційних окупантів...

Незаконними методами залякування літака про терористичний акт чи через неправомірні дії на території іноземного борта для його посадки з 30-ма вбивцями-небажаними_свідками-громадянами_рф-екстремалами-неадекватами ... Будь-якому з них може бути підсунути спеціальний пристрій для часового або дистанційного або несвідомо вмикаємого підриву. Там варіантів контр-гри з дуже неприємними наслідками для України - поле широченне !

Або тобі:

"українці підступно намагалися але нічого не вийшло..."

або: "нові 28 кримінальних "панфіловців" російських громадян героїчно загинули над Україною у підступній пастці..."

або: "Україна така сяка намагалася терористичними методами захопити/посадити літак країни-члена НАТО..."

або: "ой знов з вини такої-сякої України загинули громадяни Європейського союзу в літаку над Україною..."

Та одразу купи "вечірніх му до дзвонів" почне з багато мільйонними бюджетами інформаційно пресувати всіх і вся по всьому світу.

І наскільки легше в таких умовах буде кремлю вербувати європейських політиків ???

А який це чудовий привід кремлю для нового загострення чи взагалі великої війни, де Україна і російських громадян вбила і громадян НАТО в літаку??? Так зрозуміло про можливі наслідки і кількість нових жертв від будь-якої можливої похибки в такій операції ???

Дуже це все було сумнівно.

Вирішив написати, бо набрид галас в медіа з дуркуватим присмаком, і точно не з користю для української держави.

А тіпа Зеленському незручно реально по суті виправдовуватися, а Порошенко просто якийсь протилежний здоровому глузду апофеоз просуває. Та і реально не все Зеленський має право розголошувати, та і не хоче це робити.

А для мене це просто - аналітично можливі варіанти, які вочевидь проглядаються по відкритій публічній інформації...

serhiy.grigorovich
Serhiy Grigorovich

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації