site.ua
член клубу

Існують потужні інспіровані місцеві та іноземні сили які спеціально сприяють оглупленню українців. Ми знаємо їх майже за іменами. Займаюся я цією проблематикою вже понад 20 років і тому добре нею розуміюся.

Але тут я вам хочу коротко розповісти про природні процеси непорозумінь які потужно сприяють масовому оглупленню. Хочу пояснити просто, зрозуміло,... але на "науковому рівні".

Є така думка: "Не треба обов'язково шукати злого задуму, коли все можна просто пояснити тупістю."

Приблизно так і тут. Більшість передових нових знань приходить до нас від іноземних вчених.

1. У більшості випадків, вони не пишуть свої нові публікації українською чи російською мовою, і не поспішають перекладати.

2. У більшості випадків наші місцеві вчені та педагоги :

- не мають доступу до відповідної апаратури і приладів на яких можна подивитись/впевнитись/поекспериментувати нові знання,

- не володіють на просунутому рівні відповідною іноземною мовою і сучасною необхідною термінологією, не володіють знаннями саме в цьому конкретному оновленому напрямку, де з'явилися нові відкриття,

- річ у тім, що часто-густо ще і самі іноземні вчені-новатори не володіють достеменно загально прийнятими на міжнародному рівні концепціями і термінами. Тому, щоб їх зрозуміти треба дуже добре розумітися у предметі на модерновому рівні.

3. Коли мова йде про нові концепції, зазвичай є десяток нових складних понять, які ніхто не пояснив і не розтлумачив професійним перекладачам. Тому вони теж тут бувають безсилі.

4. Новачкам здається, що є якісь чудові словники, які точно і ясно на кожне слово з однієї мови перекладають слово з іншої мови. Це неправда, це стосується зовсім далеко не всіх слів. Часто навіть іноземні слова переходять в іншу мову або зі зміною (звуженням чи розширенням) можливого контексту вжитку, або взагалі хтось їх неправильно перекладає, - не по смисловому полю, наприклад, а по етимології ,... У другій частині я наведу актуальні і зрозумілі приклади.

Більшість людей такого не розуміє, їм здається що щось таке десь трохи можливе, в дуже рідкісних екзотичних випадках. Але це - не так! Це стається дуже часто і в дуже важливих речах, інколи у засадничих питаннях деяких найважливіших наук. Ми живемо у дивовижний час! Мови створювалися існували в часи і в умовах, коли одна професія по 500 чи більше років існувала стало, у постійних незмінних технологіях. Зараз ми маємо просто вал, шквал нових знань, нових відкриттів,... І багато в чому ці процеси пришвидшуються! Ви здогадалися, до чого я веду? Нові відкриття і концепції часто стають дуже-дуже інформативно об'ємними. Помилки перекладу часто просто засмічують нові революційні знання настільки, що це просто жахливо і непід'ємно для розуміння студентами. В дуже багатьох сферах, інформаційний вибух робить переклад новацій на інші мови взагалі неможливим, через те, що тривалість якісного перекладу стає більше ніж час самого життя нової технології, доки з'явиться ще новіша. Це не десь щось там таке! Ми вже пару десятиліть живемо в такому карколомному світі.

Що стається далі? Уявіть собі педагогів, доцентів і професорів, які щось чогось багато навикладали людям з первинно неправильно перекладених термінами ??? Купу механізмів, процесів, систем навикладали з помазками, з помилками, чи взагалі неправильно... Ви розумієте, що твориться у таких предметах, у яких на вищий навчальний заклад є всього один спеціаліст, який в цьому окремому питанні щось якось приблизно розбирається ??? Немає у цього фахівця ніякої фізичної можливості засвоїти у повному обсязі обсяги сучасних знань. Там десь накопичується помилка, там інша помилка у розумінні, там третя,...

Підемо далі. Ви маєте зрозуміти з викладеного, що існують цілі касти отаких не повністю сучасних викладачів. Ви розумієте, що у них складається якась КОЛЕКТИВНА КРУГОВА ПОРУКА І ОБОРОНА від претензій за знання неправильні, застарілі, з помазками викладені, чи зовсім заплутано неправильні?

Ви розумієте, що зараз у карколомний інформаційний вибух, каста таких викладачів у передових науках це - БІЛЬШІСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ??? Не те, що вони не хочуть, щоб хтось виправив їх систему... Вони хочуть! Вони просто дуже не хочуть бути у чомусь винними, не хочуть втрачати повагу, зарплати, посади... Ніхто ж такого не хоче!

Ви ж уявляєте як за московського дурковатого совка якийсь професор написав книгу з помилками, але в нього потім виникли учні, теж стали професорами, перевидали цю книгу, написали на її базі нові помилкові, ... вважають себе науковою школою. Вони підтримуються державою, бо в офісах наших президентів ніхто там розбиратися у їхніх помилках не буде. Тому що вони є - жерці, які видають/освячують/посвідчують всякі дуже цікаві папірці дипломи дітям чи онукам, звання "почесних професорів", дають поради з актуальних питань, ... особливо коли їх хтось критикує, - вони виступають експертами в тому що критика "неправильна".

ТАК НАКОПИЧЕНІ СИСТЕМОЮ ОСВІТИ ПОМИЛКИ І НЕДОПРАЦЮВАННЯ ФІКСУЮТЬСЯ КОНСЕРВУЮТЬСЯ НА ДЕСЯТКИ І НАВІТЬ СОТНІ РОКІВ.

Врахуйте, я НЕ ПОВИНЕН вам доводити, що таке можливо, що таке існує, ... ЦЕ ВИЗНАНО ОФІЦІЙНО! Абсолютно офіційно заявлено і визнано що сотні професорів десятки років викладали в країні, під виглядом науки, якісь дурниці "наукового комунізму". Абсолютно офіційно визнано, що полудурки з професури масово не визнавали такі науки як генетика чи кібернетика... Розробники ракетної техніки за резолюцією інших професорів у 30-ті роки розстрілювалися і відправлялися у табори смерті як шкідники. І це - правда, абсолютна істина! Прийміть це! Це масово у нас можливо, і це масово вже у нас от тільки-тільки зараз, нещодавно було! У різних проявах і в різних варіаціях! І абсолютно точно таке і багато такого є прямо зараз! Купи-купи-купи прикладів коли наші професура тисячі разів без успіху довбла і паралельно викладала студентам якісь тупикові помилкові напрямки науки, - вони ж просто не звучать так голосно і офіційно. Але вони є! Всі фахівці про них знають.

Якщо ви второпали і прийняли це як реальний існуючий факт, ми можемо робити наступний крок.

Крок наступний у тому, що ми починаємо собі уявляти що станеться з цією системою помилкових професорів і помилкових книжок, коли приходить хтось на кшталт мене і говорить: "Хлопці, дорогі, так не можна! Треба все міняти. Це ж я не кажу про якесь щось там супер-новітнє. Я не кажу про якісь вузькі екзотичні наукові питання.

Ви от конкретно масово похабно неправильно викладаєте засадничі основні поняття яким по 200 по 300 років!!!"

Що ви думаєте мені відповість ця система кругової поруки у постсовкової професури? Вони не будуть мене просто чути! Їх задовольняє взаємна кругова само-підтримка. Коли їх будуть офіційно про це питати, вони будуть відповідати, що у них все відповідає всьому самому сучасному, самому Європейському. Вони просто засруть мізки офіціозу і уряду про те, що вони є всякими там членами всяких членств, і світових і європейських !!! Вони на прямі питання у конкретних засадничих прикладах, які неправильно викладаються, починають засирати мізки, що у них там неміряна ІНКЛЮЗІЯ, і свобода й автономія усіх викладачів в усіх навчальних закладах!!! Тіпа саме викладання їх взагалі не стосується, а їх начебто тільки стосується інклюзія. Бо як же у когось підніметься язик, щось говорити проти інклюзії тим більше коли її так любить той чи інший президент!!!

Для тих, хто не в курсі, хто не читав мої попередні публікації коротко поясню. Я, наприклад (один з прикладів) "вриваюся" і починаю говорити: "Що ж так хлопці? 50 років видаєте і розповсюджуєте у найсоліднішому, найтиражованішому математичному довіднику неправильне визначення інтегралу,... і всі мовчать ніхто цього не бачить. Тобто всі професори і доценти не розуміють, яке правильне, а яке неправильне визначення базового математичного поняття, якому 250 років??? А вони мені офіційно від міністерства відповідають про неміряну інклюзію, і то що вони члени усяких асоціативних членств по всій Європі. ... До чого тут наш рідний неправильний інтеграл до ваших іноземних члєнств???

Хто хоче побачити чи розібратися докладно дивіться тут:

Блогер викрив як московія розповсюджувала по Україні не правильний математичний довідник.

Зізнання без каяття. 18+ Частина 7. Як я погрожував президентам, прем'єр-міністрам, РНБО.

Уявіть собі, чого я маю і хочу сказати суспільству ціла валіза, якщо такі ось питаннячка йдуть просто у вигляді наочних прикладів суспільного і державного ІДІОТИЗМУ... ???

Зауважте, щоб ми не утворювали тут гурток дурнів. Я ні в якому разі не кажу, що ВСІ професори чи ВСІ науки викладаються неправильно. Але я стверджую, що я особисто знайшов більше десятка брутально помилкових системно запроваджених тем якими оглуплюються українці. У деяких предметах більшість викладачів викладають 90 відсотків нормального правильного, а 10 чи 5 відсотків глупоти. І ці 10 неправильних відсотків найчастіше формують не фахівця, а полудурка, який потім йде працювати не за фахом, або стає фахівцем тільки через 5-10 років працьовитої практики.

У нашої системи освіти є не тільки величезні й багаторічні брутальні помилки, а ще й глобальні величезні недопрацювання. Таке, що в інших країнах люди зробили 200 років тому. А ми дотепер знаходимося як у 15 столітті. Ці недопрацювання виникають від мутного недо-розуміння багатьох важливих питань педагогами, які пишуть підручники. Я наводжу приклад про інтеграл як дуже наочний, зафіксований історією виданнями протягом півстоліття найвищими вченими видавництвами. Це просто, - щоб наочно можна було побачити і повірити що це - реальність. Але головна наша проблема не в якійсь екзотичній математиці з інтегралами чи в неправильному, заплутаному господарському обліку. Страшні помилки і недопрацювання накопичені у самих базових науках, котрі потрібні кожен день кожній людині. Ідіотизми накопичені у самих основах того, як формується і будується мислення або недо-мислення людини. Саме з цих причин наші люди не можуть знайти згоди у питаннях, які в інших країнах вирішують дружно і солідарно. Саме з цих причин у нас виникають масові псевдо-науки чи невизнання реальних наук. І вчені це розповсюджують, а прості люди таку дурню приймають, як щось нормальне. А потім через декілька десятків чи століть всі разом сміються, яка це була ідіотична масова дурня. Це повністю порушує згоду і взаєморозуміння у суспільстві між людьми. Дуркувата приказка: "Де два українці, там три гетьмани". Вона ж не просто так існує. ( Хоча цей приклад не для того, щоб натякати, що українці глупіші за сусідні, так само оглуплені московією народи.)

От так, мені здається, я виконав мету цієї публікації. Я вам показав механізм: як виникає і тримається масове суспільне і державне оглуплення знизу до найвищих щаблів. Тримається саме по собі, без таємного заколоту.

Я вам показав, що система абсолютно неприступна!

У нас дуже мало людей які вміють читати довгі складні тексти! Дуже-дуже мало, тим більше в блогах.

Реально такі кількості вимірюються пальцями рук і ніг. Не плутайте це з блогосферою де є 1000000 переглядів на пісеньку, чи на хохми, чи на "котиків". Не плутайте це з олігархічними засобами масової інформації, де більшою новиною є: у яких трусиках сьогодні вийшла Оля на люди, чи який один "молодший товариш" олігарха натовк пику іншому.

Я написав статтю, щоб Ви зрозуміли, що ця тема стосується ОСОБИСТО ВАС !!!

Якщо з кожної такої статті, яку прочитали і зрозуміли 20 людей не буде з'являтися хоча б 1-2, які візьмуться хоч щось підтримувати і допомагати у цій темі, - нічого не зрушиться, нічого не буде! Усілякі балачки там про якийсь патріотизм, про якусь Україну. Це все буде абсолютно пусте. Більшість хлопців які їдуть в окопи не можуть такого зрозуміти. Але вони можуть дуже допомогти! Але їм хтось має казати це, що треба в цьому допомагати і вирішувати всі ці базові питання кардинально і масово. Бо без цього всі їх жертви на фронті будуть просто даремні, і не буде ніякої країни. Черговий інспірований роздрай і свара поміж своїми. Це ж не вигадки, таке було вже багато разів в історії країни ! Буде просто дешева робоча сила для сусідніх країн. Буде тільки демографічне висихання і отупіння!

Буде: "мамка миє унітази в Італії, а батько ходить по селу бухає". Буде так: "Які талановиті українці!!! Он той поїхав в Америку і став генієм, он той поїхав в Германію і розкрив талант, ..." Так, як зараз воно і є.

Якщо ми не візьмемо цих кастових, династичних професійних оглуплювачів народу за жабри. Це абсолютно безвідносно до того, який зараз президент, чи яка партія при владі. Без подолання масової ідіотизації і оглуплення нікуди ніколи ми не зрушимо до цивілізації. До речі, зараз деідіотизація і боротьба з масовим оглупленням може бути однією з об'єднавчих націю ідей. І повірте, коли люди на собі бачать результати, це - дуже потужна об'єднавча ідея.

Зрозумійте правильно, я зараз не говорю про популяризацію чи підняття рейтингу якогось блогу чи каналу... Мова не йде про лайк-комент-репост. Таке діє тільки у багато-тисячних аудиторіях про "котиків", чи "полаємося разом на наших ворогів". Тут у нас мова йде про порятунок країни і держави. Через дуже вузьке горлечко дуже освічених людей ми маємо спробувати розповсюдити цю правду і виправити ситуацію. Інакше ми не заживемо ніколи як цивілізовані люди. Я вже навів абсолютно достатньо прикладів і можу наводити ще! Не сумнівайтеся, у вас на руках прямі докази такої ситуації.

Дуже прошу Вас особисто!!! Потрібна година у тиждень чи у місяць Вашої особисто волонтерської роботи на цю тему.

Зараз соціальні мережі облаштовані саме так, що не можу я особисто і десятьма годинами роботи замінити вашу особисту одну годину роботи. Кількість людей дуже-дуже критично має значення.

Ми зараз вимушені конкурувати у цьому питанні зі значно більш популярними кількісно мовами спілкування, зі значно більш популярними кількісно котиками-хохмочками-... Без вашої допомоги немає абсолютно ніякого шансу, що соціальна мережа буде зараз показувати такі мої статті комусь проти відосиків з "котиком" які одразу за 2 хвилини отримують по 40 лайків і 20 перепостів. Бо соціальній мережі подобається показувати людям таке, що їм подобається і бачить вона це через швидкі тисячі лайків "котикам".

Запрошую всіх розумних патріотичних людей волонтерами. За півгодини навчання ви станете майстром просування публікації у соціальних мережах. Не бійтеся, - це дуже легко і не займає багато часу. Це, якщо бажаєте, можна робити анонімно, під псевдонімом.

Допоможіть мені, нам, країні! Допоможіть самі собі. Проти масового оглуплення і ідіотизації країни.

Звертайтеся у приватні повідомлення на ФБ чи на Enigma:

https://enigma.ua/users/serhiy.grigorovich/profile

https://www.facebook.com/serhiy.grigorovich.SOS

Та хоч ту у коменти, якщо не встановлений ФБ.

serhiy.grigorovich
Serhiy Grigorovich

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації