site.ua
член клубу


Перша частина анонсу тут.
Як влаштована ідіотизація на практиці.

Фактично ми в країні маємо людей, у кожного з яких в голові призбирані по декілька сотень неправильних концепцій і уявлень. Таке робить масова філологічна й інша ідіотизація. Московська влада, вже сто років як, заборонила для широкого загалу вивчення логіки. Логіка це - спеціальна наука про правильне мислення. Потім з таких людей вийшли викладачі і люди, які понаписували різноманітні підручники. Зрозуміло, що у більшості,... ніхто підручників не писав, а просто переписували з якоїсь іншої мови. Зрозуміло, що у підручниках накопичилося десь сотні місць з неправильно перекладеними слівами/поняттями. Десь плутанина торкнулася самих засадничих основних понять. Деколи ситуації, де з таких причин цілі іноземні науки стали просто перекручено-неправильними, і саме в такому вигляді викладаються і саме так написані підручники. Таке вже діється сотні років і Ви розумієте, що вже виросли покоління, які вчилися за неправильними підручниками у неправильних професорів ... Ви розумієте, що вже такі покоління понаписували свої "скориговані до сучасності" неправильні підручники зі своїм ім'ям.

Часто хтось десь якось локально намагається щось змінити, бо йому очевидно, що в якомусь маленькому його світі у підручнику сказано неправильно. І він намагається тут собі щось підправити, і повідомляє суспільству: "Я взяв би поміняв поняття в підручнику. Вони, як мінімум, - не завжди правильні."

Нагадую вам, що в більшості все це роблять люди які НЕ ВОЛОДІЮТЬ ЛОГІКОЮ.

Бо вона за московщини була під забороною, а тепер просто немає в суспільстві достатньої кількості людей які її розуміють і можуть їй навчити. Я Вам не втомлюся повторювати, що логіка це - наука про правильне мислення.

Все це звучить страшно і катастрофічно!!! Але неправдоподібно. ... Світ же якось існує? Країна якось працює, працюють машини, заклади, виробництва...

Але все це - реально! Я вам поясню. Лише деякі науки повністю заплутані і неправильні. У більшості наук є неправильна плутанина, або хтось, хто сам не зрозумів, - вже став "класикою" неправильних пояснень. Але є й острівки правильності. Є острівки, де люди так все ногами перебігали і на всі граблі понаступали, що є вже відточена правильна ПРАКТИКА. Новачка просто водять і носом тичуть у всі граблі, там де він обов'язково помилиться ... зі своїми книжковими знаннями. І дивись десь через рік-два-три він вже знає теж всі ці граблі. І тоді вже він може нормально існувати і функціонувати. Часто створюється своє маленьке місцеве зібрання легенд/міфів/афоризмів/секретів, необхідних для реальних професіоналів.

Ну людина-то не знає усього світу, не знає усіх практик... Їй тут локально здається, що весь світ так само утворений. Що, тіпа, ти маєш прийти на виробництво ПІСЛЯ ІНСТИТУТУ ДУРНИКОМ, ... всі так роблять. І майстер дядя Вася теж каже, що у молодості теж був дебілом. Кожна людина пам'ятає це як власний ріст своєї молодості. Бродіння юнака у хащах реальності.

Тобто ідіотизація несе наступні основні проблеми та складності:

- довгий термін адаптації після навчання до реальної практики-праці.

- при частковій зміні фаху, чи при зміні місця роботи, ти знову у багато чому стаєш молодим "фахівцем"-дурником, і знов потрібен час на пізнання того, що тут не так, як було у підручнику.

- ідіотизовані люди без знання логіки принципово не здатні якось розвивати фах чи науку, просувати прогрес.

Для мене, для процесу де-ідіотизації саме складне наступне.

Це дуже нескладно, саме ліквідувати ідіотизацію, це робиться за декілька тренингів. Дуже-дуже-дуже складно переконати людину що їй це потрібно, що їй потрібно виділити на це час увагу і зусилля.

Ну ви розумієте, це як пояснити і показати ідіоту, що він - ідіот. Особливо коли 100 років заборонена логіка.

Люди просто катастрофічно не відрізняють правильних логічних висновків від неправильних, від якихось дешевих маніпуляцій.

Люди не розуміють що таке вага і вартість аргументів. Вони живуть у світі де один необхідний вирішальний аргумент легко перебивають 3-5-ма копійчаними не значущими. Таким живуть наші політичні ток-шоу. Люди сиплють собі аргументи, аргументики, аргументишки, полуаргументи, недо-аргументи... І на будь-яку реальну ПРАВДУ, ті, кому вона не вигідна просто насипають людям по 10 всяких полу-недо-аргументів. А люди взагалі не розуміють ці градації!!! Найчастіше просто чують і приймають до уваги з 10-ти, той аргументик який стосується особисто їх, найзрозуміліший. І так можна що завгодно кому завгодно підтасувати.

Я можу досить-таки детально і науково аргументувати свої позиції... людям, які або взагалі в більшості не вивчали логіку,... або вивчали замість логіки якусь,... ну зовсім єрунду початкову, і то - недовторопали.

І тут працює залізне правило країни дурнів: чим детальніші, чим глибші аргументи, тим більше ймовірність, що в них ніхто не вчитається, ніхто в них не буде розбиратися... Бо довго і "незрозуміло".

От я наводжу, - найвищі наукові видання московії розповсюджують у СРСР і в Україні один з головних математичних довідників в країні з неправильним визначенням основних понять математики ... Як мінімум 60 років поспіль від 1954 р. Це ще - єрунда! Це ж не Україна, ... це Москва. Але це ж в Україні 60 років ніхто цього питання не підняв, не виправив, не почав скандалити, розслідування якесь !!! Це ж в Україні цей довідник стоїть в магазинах, в бібліотеках... при існуванні сотень доцентів і професорів ... !!!

Ну написав я, і що??? БУЛЬК, І ВСЕ! Ну може всього пару людей заглянули на вказані мною сторінки, впевнилися...

А скоріше за все - ніхто! ... Там реально компетентно може перевірити-впевнитися, як я написав, ну - професор, чи доктор математичних наук. Це якийся студент, що тут в мене прочитав має скопіювати, понести показати професору, впевнитися через професора сам... І що ??? Буде аргументище! А люди навкруги не відрізняють аргументИЩЕ від копійчаних аргументиКІВ. Тобто, по факту, з'явився ще один "копійчаний аргументик"... Та й ще й - мало кому зрозумілий без консультації професора...

Дехто мені пише: "ну так давай викладай переходь до пункту б)" !!! А я вже це робив 10 разів !!! І мені це - нецікаво вже майже! Я вже 10 разів бачив!!! Та всім "похрєн"! Немає ніякої реакції! Люди, які не володіють логікою не можуть такого ані зрозуміти, ані оцінити.

В офіціозі, людина без логіки, яка в цьому майже не розбирається, перенаправить це в якийсь інститут,... з інституту мені пришлють довгого листа, де вони пояснюють що це "не в їх компетенції" ... Бо вони в інституті теж не володіють логікою, і не розуміють, що те, що це не в їх компетенції, треба повернути людині, яка не туди лист перенаправила/розподілила, а не мені у відповідь по суті запитання...

У повністю баранізованому суспільстві без логіки, ... ну зрозуміє мене пару читачів, ... один з інститута інший з посьолку після мехматів ... От і вся "революція"!

А має бути не так! Я вам кажу: я даю зброю! я даю полум'я! Будь-якому патріоту, хоч ти школяр, хоч ти філолог,... бери смолоскип і йди з ним у люди! Не зміг сам розібратися, впевнитися,... це - нормально, ... або післязавтра, або через тиждень впевнишся через якогось професора чи товариша.

Нас реально масово принижують і подавляють, масовою ідіотизацією і оглупленням. Нехай ти навіть хоч школяр, - ти завтра зможеш йти і ставити на своє місце псевдо-професорів і фіктивних державних діячів. Ще раз повторюю: я не маю доводити, що це - реально, що це можливо, що це так і є!!!

ЦЕ ВИЗНАНО ОФІЦІЙНО! Абсолютно офіційно заявлено і визнано що сотні професорів десятки років викладали в НАШІЙ країні, під виглядом наук, якісь дурниці "наукового комунізму". Абсолютно офіційно визнано, що полудурки з професури масово не визнавали такі науки як генетика чи кібернетика... Розробники ракетної техніки за резолюцією інших професорів у 30-ті роки розстрілювалися і відправлялися у табори смерті як шкідники. І це - правда, абсолютна істина! Прийміть це! Це масово у нас можливо, і це масово вже у нас от тільки-тільки зараз, нещодавно було! У різних проявах і в різних варіаціях! І абсолютно точно ТАКЕ І БАГАТО ТАКОГО Є ПРЯМО ЗАРАЗ! Купи-купи-купи прикладів коли наша професура тисячі разів без успіху довбла і паралельно викладала студентам якісь тупикові помилкові напрямки "науки", - вони ж просто не звучать так голосно і офіційно як скандали з генетикою чи кібернетикою.. Але вони є! Всі фахівці про них знають.

Повірте, - легке і швидке зрушення країни У РЕАЛЬНО РЕВОЛЮЦІЮ БЕЗ КРОВІ І ПОГРАБУНКІВ ось воно поруч, ось воно поруч, - БЕРИ.

У нас величезний потужний людський потенціал. Просто зараз дядям при владі і при олигархаті, які у нас рулять, їм насрать на тебе, на нас, на людей. Вони торгують природними ресурсами, мародерська "цивілізація". Я вже розписав і довів: їм просто вигідно, щоб народ був тупенький, недорозвинений, баранізований. Принаймні їм ніяк не потрібен розвиток народу. Їм ніяк не вигідні всякі проекти з розумниками. Бо післязавтра стане очевидно, - які вони самі тупі і некомпетентні. Бо вони втратять можливість вішати тонами локшину на вуха оглуплених, ідіотизованих "людішок" і красти природні ресурси чи іноземні кредити.

Істинно вам говорю після подвійного проходження тренінгів деідіотизації кожна четверта молода людина, навіть школяр, може йти, і деідіотизувати дорослих дядь. Нам потрібна якась серйозна стартова кількість волонтерів.

Так, необхідний підвішений язик і математика десь на рівні 8, щоб людина була спроможна сприймати логіку.

Хто може трохи допомогти грошима на освітні масові заходи, чи на просування цих матеріалів трохи рекламою, - зв'яжіться, наперед дякую.

Інакше усілякі дурачкуваті бультихання нікуди країну не ведуть, окрім як від кризи до кризи, від розчарування до розчарування. От повірте в якусь просту очевидну істину, - не можуть ідіотизовані люди нічого будувати нового ефективного.

Стоп! Ні! Не треба мені вірити, знов не треба мені вірити!!! Чітко і офіційно було, ... на твоїх очах БУЛО!!! Тільки за останні 15 років ДВІЧІ була патріотична влада з національно-визвольної направленістю ... Ну? НУ ?? НУУУУУУУУ ???

Ти ж своїми очима бачив чим все це дуже швидко закінчувалося!!! Ідіотизовані люди хотіли як найкраще! Але у ідіотизованих людей виходило як завжди! Та не могло бути ніяк, взагалі ніяк інакше !!!

Щось таке, - не забариться, буде ще третя остання частина анонсу перед реальною "виставою". Підтягуйтесь! Підтягуйте друзів, репостьте у групи. Хто не знає як - питайте мене у Фейсбуці.

Перша частина анонсу тут.

Інші статті цього автора.

P.S.

Відповім тут на одне цікаве запитання з ФБ.

"Александр Корогод

Пане Сеогію, ще 100 років тому М.Булгаков в своїй творчості сказав, Шаріков, який вміє балакати чи грати в карти доміно, ще не людина, тобто людина повинна нести, осягати відповідальність своїм діям словам за сім`ю за державу, а наша "еліта" цих своїх Хлопців ще шарікових, не виховує а штовхає і зваблює до зручного сідла- унітаза та смачно набитого холодильника..." ----------------

-------------- Пане Олександре з одного боку я з вами погоджуюся, це - так. З іншого боку, - давайте реально! Що вони альтернативно можуть робити інакше ??? Ідіотизовані? Без логіки? Люди тільки можуть копирсатися жлобкуванням там на рівні 17 століття. Їм ідіотизація і відсутність логіки навіть не дозволяє плани якісь реальні збудувати, не те що їх реалізовувати. Так на рівні мислення лисиці щось вкрасти щось відкатити... Реально немає у людей мислительних інструментів для чогось іншого!!! Через підзатильники и виконувати пошагово домашні завдання МВФ.

serhiy.grigorovich
Serhiy Grigorovich

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації