site.ua
член клубу


Перша частина тут
Ну добре, з одного боку зрозуміло, що стаття складена на принципах московитського псевдо-мислення і дурачкізмів.

Стосовно історичності і стосовно науковості, роздуми там всі приблизно такі:

"20 наших засланих козачків у якомусь пітєйному закладі Харкова 10 тижнів казали, що вони це - "донецько-криворізька республіка", доки їх не вигнала прибиральниця, - тому "донецько-криворізька республіка" була і була завжди НАША ..."

Я вже писав, що стаття не варта якогось серйозного наукового аналізу, вона просто - дурачкувата.

Але не дурачкувате у ній що? Наївно думати, що цільовою аудиторією статті обиралася наукова і широка громадськість. Тут як з "Л/ДНР"-зомбілками, ... вони для своєї бандоти, і для тих, кого ця бандота залякає/підкупить/поработить. З ретрансляцію через кремлівські кримінальні теле-радіо-брехалки, в які вкладаються мільярди.

Вони для явної і опосередкованої, пом'якшеної трансляції через заляканих/зашантажованих/завербованих/підкуплених/... на заході політиків і "експертів/журналістів/..." чи для предпенсійних кандидатів у газпром/роснєфть. Для них ця стаття є тестовим генеральним напрямком гібридної кремлівської брехні.

Нові замінені зомбілки про "один народ" це, - генеральна лінія гібридної атаки тиражованою брехнею на існування і цінності Організації Об'єднаних Націй.

З одного боку Путін проявляє повну неповагу до суверенітету держави-члена, співзасновника ООН. Він повністю порушує, ігнорує, топче цінності, засади, головні принципи ООН. Така публічна заява з публікацією цієї статті на сайті Російської держави є однозначно міжнародним злочином. І така країна не має права, не те що на пріоритетні позиції в ООН, а навіть просто на членство в цій організації.

Оскільки офіційно і публічно робить заяви, які прямо суперечать принципам ООН.

Але не забувайте! Не все так просто! Тут вам мова не про методологію мислення і історичного аналізу. Тут вам мова про підступну кримінальну брехню, хитрість і схеми обману. У цьому Путін - професіонал! Це ви думаєте, що дешева брехня не пройде. А кримінальник чітко усвідомлює: кого, як і в яких масштабах він зараз може залякати/підкупити/шантажувати, щоб полізла, "проканала" того чи іншого рівня дурня/брехня на його користь.

Тимчасово, тактично... А потім всі зрозуміють що це дурня,... КОЛИ ПІЗНО БУДЕ. Потім когось треба буде підкупати/шантажувати, щоб за це забули, як забувають періодично зараз про події 2014 року наче їх і не було зовсім.

Ну це ж реально діється? Залякана, підкуплена, зашантажована німецька еліта просто на повному серйозі розповсюджує просуває якісь дурочкувартості про "путле-вибори" В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ УКРАЇНИ з чужою бандитно/маріонеточною юрисдикцією, без будь-яких засад контролю, безпеки і свободи. Ця меркеле-штайнмайерна сторінка германської історії війде також ганебною сторінкою холуйщини германських еліт перед кримінальним диктатором, як і ті самі часи Гітлера. "Невибори" під юрисдикцією проксі-маріонеток кремля, коли навіть самі "вибори" рф не вважаються чесними.

Тобто Путін просто збирається через:

- те що в документах ООН не дуже детально і чітко прописані механізми самого УТВОРЕННЯ "націй" (Там є і "повага_до_суверенітету_нації", але і... "право_нації_на_самовизначення". А де та межа, коли і як виникає право на самовизначення... У великій кількості країн дуже великі варіації виникнення цього суверенітету і самовизначення ...)

- дешевою брехнею про українські "хунти", які захопили "один народ", хоча "хунти" і обираються на всесвітньо визнаних демократичних виборах більшістю населення, тим самим "не тим народом", "не холуйським народом"

- вкидами бабла у брехливу пропаганду і у підлеглих залякано-підкуплено-зашантажованих холуїв тимчасово легалізувати цю брехню до захоплення кремлем нових позицій,

- потім з допомогою підкуплено-заляканих холуїв, працювати на загальну насаджену амнезію,... щоб всі забули про вчорашні злочини.

Тобто ця стаття це, - не літературний, чи псевдо-історичний, чи графоманський витвір...

Це маніфест-директива для підлеглої кримінальщини і підлеглих західних політиків з тримтячими ногами.

Ви вже зараз бачите перші кроки реалізації цього плану, - дурачкуварті списки звинувачень у ЕСПЛ (ЕСПЧ) з намаганнями виліпити образ "кривавої хунти" з української держави.

Це при тому що в московії масово б'ють кийками жінок і дітей, по 12000 політичних заарештованих в місяць за конституційне право зібрань. Стосовно російських опозиціонерів вже майже реалізований план "вбито-посаджено-отруєне поле" перед "НЕвиборами" до думи.

Білий дім перед кримінально гібридними методами, здається, теж вже стає на коліна.

"Ах ви так принципово не любите корупцію? О давайте ми будемо вам кожен день говорить про корупцію в Україні! Там же - одні корупціонери! Давайте ми всі наші наїзди на демократію в США будемо робити через українських проксі, що це було, начебто, вони втручаються у ваші вибори... ..."

Ви бачите, все, все, все, - Байден вже поплив. Йому вже треба зосередитися на дружбі зі "штанмаєром". Вже Обама і Кері - найкращі друзі. Давайте допоможімо Україні ковдрами і подушками, ... зеленою енергетикою ...

Працюють кримінальні залякування стосовно дітей, онуків, праонуків? Працюють. У чому думаєте були підсвічено-підкреслені залякувальні фінти в отруєнні Скрипаля З ДОЧКОЮ, Навального З ЖІНКОЮ, Гудкова СИНА З ПОХИЛОЮ ТЬОТЬОЮ. Поставлені США на коліна кримінальщиною? Поставлені. Скільки того життя лишилось? Воно того не коштує? "Росія сильніше хоче"?

"Росія сильніше хоче", це взагалі - шедевр. Шедевр обамівського холуйського літературного мистецтва. "Росія сильніше хоче, значить ми постоїмо обісцяні на наш підпис в Будапешті". Ми такі великі і сильні! Не починати ж з такої причини конфлікт. Давайте у всьому будемо стояти на колінах. Бо ми - дуже занадто сильні, що аж у лідерів трясуться коліна. Тут я підкреслено говорю не про США, а саме про теперішній Білий дім, який у два дні кардинально змінив позиції на перед-путінсько-холуйські. Мабуть, правильно казати, що коліна не тримтять, а періодично у відповідальні моменти повністю підкошуються. Мем працює. Чи про нинішню германську "еліту", яка виросла з комсомольської номенклатури ГДР . Які там думаєте були самі великі перерви у контактах КДБ/ФСБ ? Меркель... Дівчинка Коля, ... а перед цим, - дівчинка Вольфганга Шнура, голови "Германського прориву", який, як відкрилося тісно співпрацював з органами держбезпеки комуністичної ГДР.

Я не списую зовсім Байдена, ... за його ще душу треба битися. Відбити від подушечника Обами і еколога Кері. Але очевидно, що його віра у перемовини з цинічною шахрайскою кримінальщиною сирійних вбивць, - це з серії: "і на старуху буває проруха". Особливо це смішно, коли він іде на такі "перемовини" другим у серії, після "42 роки, не лох, подивлюсь в очі Путіна". Тільки у Байдена після заглядувань в очі Путіна, власні очі дуже погасли. Стосовно його погаслих очей у США терміново треба починати процеси/консультації/комісії про безпеку вищої посадової особи з близькими, вірогідні залякування і шантаж.

Треба в чомусь бути дійсно інфантильним або маразматичним, щоб йти на перемовини типу:

"тебе будуть ловити за кожне слово "крючком", а їхні слова будуть нічого не варті."

От приблизно що таке, - стаття Путіна.

Поки ви будете ганяти слини про "правильна-неправильна" кримінальщина буде під цей маніфест-зомбілку робити свою справу. Чергова робоча зомбілка для кремлівської кримінальщини.

Інші статті цього автора
Великий анонс!!! Ч.1. Скоро відбудеться революційне зрушення в деідіотизації країни!

serhiy.grigorovich
Serhiy Grigorovich

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації