Можна сказати що це майже офіційний спосіб, так що ніяких сторонніх програм і сайтів нам не знадобиться, крім одного розширення для Google Chrome браузера!


Доброго всім часу! Після нововведення функції викладання фотографій в Instagram з браузера мобільного телефону, я спробував знайти спосіб зробити це з комп'ютера без будь-яких сторонніх програм і онлайн-сервісів, і я дещо знайшов.

І так, ось що нам потрібно:


Розширення від Google, так що не варто турбуватися.


Що ми робимо:

  1. Для початку ми встановлюємо User-Agent Switcher.
  2. Після встановлення розширення переходимо на сайт Instagram і в верхньому правому куті натискаємо на іконку розширення, вибираємо IOS або Android.
  3. Оновлюємо сайт Instagram, в нижній панелі сайту натискаємо на кнопку "додати фото", вибираємо фото, обрізаємо, додаємо опис.

На даний момент функціонал мобільної версії сайту дещо обмежений в порівнянні з додатком. Немає можливості редагування фотографій (фільтри, яскравість, контраст і т.д.), не можна викладати відеоролики, нема розділу спілкування, в інстаграм це Direct. Як тільки щось додадуть я напишу вам про це.

Скріншот: Jim Heid


Як це працює?

Розширення змінює рядок «користувач-агент». Цей рядок - свого роду візитна картка, якою користуються браузери. Вона повідомляє сайту інформацію про те, на якому пристрої запущений браузер, а той, у свою чергу, підлаштовується під цей пристрій. Розширення змушує сайт думати, нібито ви відкрили Instagram з мобільного пристрою, а не з комп'ютера.


Дуже стане в нагоді для тих, хто працює за комп'ютером.

Сподіваюся, у вас все вийшло, і я чимось зміг вам допомогти.

tarasov
Тимофій Тарасов

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації