site.ua
sandbox

Без власної науки і промисловості запровадження роботів в Україні буде схоже на автопром 90-х. Коли продали застарілу технологію і модель Daewoo lanos. Це допомогло Україні створити автопром, який конкурує на рівних з японським, німецьким, корейським?

Без науки, конструкторських розробок, проєктування марно вибитись в світві лідери.

На НДДКР потрібні мільярди з реального та фінансового секторів, яких в Україні нема.

США, ЄС, Японія, Корея, Китай не створюватимуть собі за власні капітали ще одного потужного конкурента на світовому ринку. Не для цього вони його знищували останні 30 років.

Або у сільському господарстві з роботизованими тракторами і комбайнами(німецькими, американськими), яких Україна не виробляє.

Марно сподіватись, що Україна перестрибне 1-2 технологічних уклади на придбаних, вкрадених, запозичених технологіях. Без власної промисловості і науки 3-4 тех.укладу неможливо запровадити 5,6.

Буде карикатура на 1930-ті, 1980-90-ті. Без потужної економіки, капіталу спроба перескочити на придбаних технологіях знову може призвести до голодомору, економічних криз і "просідання", відставання инших секторів, з яких вилучать ресурси, фінансування. Все треба розвивати комплексно. Вектор сировинного додатка, постачальника ресурсів(людських, зерна, корисних копалин, аутсорсу) хибний в сучасних умовах.

Вас дивує зростання цін на соняшникову олію, війна, яка триває 8 років?

Якщо розкопуватм могили сколотів(скитів, скіфів), а потім вирощувати на них соняшник, то все очевидно.


tim.vlasyuk
Tim Vlas

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації