site.ua
член клубу

«Зеленими в Києві мають бути тільки каштани» - це слоган Олексія Гончаренка влітку та восени минулого року. Тоді він готувався, чекав і рвався стати кандидатом на посаду столичного очільника. Для молодого політика, якого б висунула і підтримала неостання в країні політична сила п’ятого гаранта «Європейська солідарність» це могло стати серйозним трампліном на вершину політичного олімпу навіть і за умов програшу.

Але тоді і Порошенко і його ЄС вирішили по-іншому. Сепаратні переговори з К личком завершилися невдало так само, як і публічний примус до любові зі столичним мером. Ймовірно палка любов Гончаренка до свого патрона, що він демонстрував(є) повсякчас і при будь якій нагоді, називаючи його Сьомим Президентом, співаючи разом пісень в «Гончаренко рулить» etc повернулася до нього задом. Від любові до ненависті один крок. Особливо коли тебе вперто не помічають або ігнорують.

Мені якось довелося цілком випадково зустріти Олексія в центрі міста, після того, як ЄС заявив про підтримку Кличка. Ми перекинулися парою слів, він неохоче відповів про свої наміри балотуватися на столичного градоначальника і скидався «трішки» засмученим. Ну воно і звісно: вбухати чималу суму в рекламу і так жорстко бути опрокинутим своїм же патроном. Неприємно, як мінімум.

І от вчорашній заштрик Гончаренка «гі@ном» Covishield може цілком тягнути на «отвєточку». Мовляв, я не злопам’ятний, але хату спалю. Але як це віднині пояснюватиме Порошенко і Ко? Бо для Гончаренка пояснення (поки що) ясне, як Божий день: «Слово дал - слово сдержал! Пропагую здоровий образ життя!»

Гончаренку стало затісно у ЄС. Порошенко ж не терпить політичних конкурентів. І навряд чи він пробачить таку витівку свого молодшого соратника. Вигляду може й не подати (публічно) але камінь в кишеню вже поклав.

Було б наївним сумніватися, що Олексій Гончаренко вколовся без співпраці з ОПУ. Мають бути гарантії і про підтримку і про ненапад. Шквал критики Зеленського, якою постійно супроводжуються спічі Гончаренка не могли не залишити там сліду. А от що пообіцяв Гончаренку Офіс Президента України за таку «зраду» - ми побачимо доволі скоро.

valerii.klochok
Валерій Клочок

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації