site.ua
член клубу

До 24 серпня залишилося не так багато часу але, як на мене, краще б день незалежності в цьому році відсвяткували раніше, бо ідеї які продукує Банкова щотижня на традиційних форумах лякають.

Якщо до дня медиків президент указом почав встановлювати мінімальні зарплати то що стосується здоров’я нації він вирішив «підреформувати» уроки фізкультури – проводити їх із зірками. А те, що часто діти, де в класі до 40 чоловік впродовж навчального року взагалі не бачать спортзалів і уроки фізкультури у них в кращому випадку проходять на свіжому повітрі (коли це дозволяють погодні умови) він навряд чи знає. І це я нині розповідаю не про школи в забитому українському селі, а про столицю.

З початком впровадження НУШу педагогічні працівники, з якими я спілкуюся, тихо виказують своє незахоплення такою реформою. Картинками та уроками із зірками, новими методиками, які далекі від дидактики взагалі, освічене підростаюче покоління не сформуєш.

Натомість ми плануємо за 7,2 млрд. збудувати новий освітній прожект. І практично усі ідеї Зеленського виглядають як типові прожекти (ідеї, які не мають обґрунтування).

valerii.klochok
Валерій Клочок

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації