Дивлюся я на все це, і розумію, що Порошенко просто взяв і підло підставив своїх наступників. Які не можуть виконати дурнувату обіцянку його посадити.

А міг би задля годиться і вкрасти щось (можна навіть недороге, хоч пачку офісного паперу, а не відновлювати київське ППО власним коштом і будувати гуртожитки військовим), або корупцію розвести (посаду продати якусь, як Ермак, а не відкриті конкурси проводити), або вже на крайній випадок призначити родичів на усі посади (не знаю чи можна завбачливо "власноруч убитого" брата кудись призначити, але ж як треба то треба).

Але ні. І тепер жоден генпрокурор (Рябошапка та Венедиктова), голова ДБР (Труба, Венедиктова та Бабіков), голова НАБУ (Ситнік), жоден регіонал (Портнов, Лукаш та інші) не можуть нічого на Порошенка знайти! Ніякої корупції. Ніякого збагачення. Нічого вкраденого з бюджету. Нічого не знаходиться. А всі шукають, і дуже ретельно.

Тому закінчиться все епічно. Наприклад, спробою посадити Порошенка просто за факт того, що його обрали президентом у 2014 році (підказую: улюблена стаття про узурпацію влади, звісно шляхом схиляння 55% виборців до голосування за Порошенка у першому турі, серед доказів обов'язково політична агітація, передвиборчі мітинги, відео з Майдану на грейдері і тд).

Або навіть цікавіше - за факт програних у 2019 році виборів (тут треба щось не тривіальне, гарно пасує стаття доведення до прикрого політичного самогубства улюбленої зіркової команди 95ого кварталу).

Ну тобто нормального завершення цього юридичного трешу годі й чекати.

Шкода тільки що, поки ми тут за всім цим спостерігаємо, Україна втрачає час. Але хто ж про це думає, коли тут такі сюжети і такий цирк.

vika.tihenko
Вікторія Тихенко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації