А давай я тобі, Вова, зекономлю гроші на опитуванні. Я думаю, що ти маєш оцінити, бо навряд чи хочеш платити з власної кишені за такий сумнівний піар.

Отже.

1. Чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах? Ні, Вова, не потрібно, бо для тебе і твого зеленого оточення досить 12 років з конфіскацією згідно чинного законодавства України. А утримувати вас пожиттєво я не згодна.

2. Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони? Ні, Вова, не підтримую, бо всі громадяни України мають право на однакові умови оподаткування та економічного розвитку, незалежно від місця їхнього проживання, згідно чинного законодавства України.

3. Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300? Ні, Вова, не потрібно, бо в мене немає цілі спростити життя олігархам, яким простіше купувати 151 депутата замість 226. А також тому, що громадяни України, не дивлячись ні на шо, все ж варті того, аби бути представленими у владі ширшим спектром політичних думок і постатей.

4. Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих? Так, Вова, підтримую, але не розумію, чому суто медичне питання має вирішуватися через якісь запитання до народа. Всі українці мають право на гідне життя та медичну допомогу згідно Конституції, а ти особисто є гарантом цього, якби дивно це не звучало. Тому нехай це питання вирішують медики, згідно свого досвіду і знань.

5. Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом? А ось тут, Вова, давай так. Я тебе не питатиму, як мені виконувати мою роботу, а ти відповідно не питай у мене як тобі виконувати твою. Бо розуміння ось цих міжнародних нюансів - це і є робота дипломата та політика. Втім якщо в тебе досі є подібні питання, то ніхто ж тебе, Вова, не тримає, а на питання щодо твого звільнення я завжди готова відповісти "так".

vika.tihenko
Вікторія Тихенко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації