Незвична виборча система США та досить складна політична і епідеміологічна ситуація призвели до того, що я вже 2 доби спостерігаю як наші люди (журналісти, блогери та користувачі) носяться по фейсбуку з однієї сторони в іншу. В залежності від вподобань цих громадян кожна новина ще додатково прикрашається відповідними емоціями, епітетами та висновками.

1. Ааа, за результатами екзіт полів виграв Байден (і пофіг, що результати екзіт полів максимум можуть показати результати тих, хто голосував на дільницях 3 листопада)

2. Ааа, Трамп перемагає (і пофіг, що оброблено лише 20% протоколів з дільниць Східного узбережжя, де і так більшість за Трампа згідно соціологічних опитувань, а на Західному узбережжі ще голосують)

3. Ааа, Трамп заявив про свою перемогу (і пофіг, що це поточна ситуація лише за результатами підрахунку на частині дільниць, а поштові голоси подекуди тільки починають рахувати)

4. Ааа, за Байдена почали дораховувати голоси (і пофіг, що це передбачено процедурою голосування і це голоси подані поштою)

5. Ааа, Байден отримав рекордну кількість голосів виборців (і пофіг, що вирішують не голоси виборців загалом, а те, як поділилися голоси виборщиків від кожного окремого штата)

6. Ааа, Трамп перемагає в Пенсильванії (і пофіг, що існують Мічиган, Вісконсін, Невада і Арізона)

7. Ааа, в поштових голосах більшість голосів за Байдена (і пофіг, що електорат демократичної партії проживає у густонаселених районах і містах, і через пандемію вони частіше голосували поштою)

8. Ааа, Трамп вимагає зупинити підрахунок голосів, які подані поштою після закриття дільниць (і пофіг, що про цю дію, як можливу опцію, було відомо заздалегідь)

9. Ааа, у них буде однакова кількість виборщиків (і пофіг, що в США є процедури на всі випадки)

10. Ааа, Байден виграє, адже Мічіган і Вісконсін "за" (і пофіг на суди, в які подає Трамп)

11. Ааа, є ще Невада, яка вирішує все (і пофіг, що ще не зрозумілі результати в Арізоні, яка свінг-штат і там стільки ж необроблених протоколів, і власне Пенсильванія)

12. Ааа, просто ааа... Аж до оголошення переможця, але точно не пізніше 15 грудня 2020.

Upd: написала текст, відкрила фейсбук, а там відоме ЗМІ таке: "Битва за Арізону!!!". Ааа.


vika.tihenko
Вікторія Тихенко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації