site.ua
член клубу

Земіністер у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб уряду янєлоха оманського Оксана Коляда прогнозує введення обов'язкового щорічного безкоштовного медичного огляду ветеранів з 1 квітня 2020 року. Ветерани, які не пройдуть цей медичний огляд, не матимуть права отримати від міністерства проплачену медичну послугу.

"Я гадаю, що ці обов'язкові медичні огляди буде впроваджено зі стартом другого етапу медичної реформи, з 1 квітня 2020 року, коли ми перейдемо на оплату медичних послуг через Національну службу здоров'я України", - сказала Коляда в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Ті ветерани, які не пройдуть цей безкоштовний медичний огляд, вони не матимуть права отримати від нас проплачену медичну послугу", - наголосила вона.

Мені одному це здається, що цей зебрєд суперечить українському законодавству, адже прямо заборонено зменшувати пільги з соціального захисту, що гарантовані Державою. Де ж гарантія Держави на безоплатне медичне обслуговування ветеранів війни? Жодна медкомісія не може змінити того, що гарантоване Державою! Виникає запитання – з якою метою це все робиться? Ну поки що єдине, про що можна подумати – де сидить замовник цього усього? Якщо згадати, хто керує цим міністерством – чиновниця МВС часів захарченка, хто очолює Міністерство Оборони – їздун в ворожу московію, а головне що повертун в Україну без жодних наслідків, то логічний висновок - чи не в кремлі сидить замовник?

Тому, не варто українським ветеранам (саме українським а не совєтським) вестися на цей развод від зекоМанди. Це зроблено для того, аби переписати усі персональні данні наших ветеранів і видати їх московії! УКРАЇНСЬКІ ВЕТЕРАНИ - БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ - ЗЕБІЛИ ПОЛЮЮТЬ НА ВАС!
viktor.talniy
Віктор Тальний

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації