site.ua
член клубу

У це практично ніхто не вірив. Але, це сталося!

Триває повноцінний ремонт будівлі київської Консерваторії!

Сподіваємося, скоро приберуть і ганебні сітки, що убезпечують пішоходів від падіння шматків штукатурки…

Як можна було допустити, що архітектурна перлина в серці Києва, фактично один з символів України, дійшов до аварійного стану?

Сумно, але факт.

Зрозуміло, можна поплакати, поголосити про складні часи, але новообраний ректор Національної музичної академії України Максим Тимошенко має чітку позицію – Консерваторія буде врятована! І підтвердить лідерство серед кращих навчальних музичних закладів планети!

І трохи хроніки боротьби з соціальних мереж.

-В житті нашої бібліотеки – НМАУ ім.П.І.Чайковського, особливий день, якого всі так довго чекали! Саме з бібліотеки розпочнеться заміна вікон на фасадній частині Академії, що стало можливим завдяки злагодженій роботі команди ректора Максим Олегович Тимошенко!

Для нас це знакова подія, бо бібліотека завжди була і залишається одним з найголовніших підрозділів вищого навчального закладу!

Я особисто дякую всім співробітникам бібліотеки, які самовіддано готували фонди до проведення ремонтних робіт!

Дякую студентам, які відгукнулися на наш заклик про допомогу, дякую нашому другу Vyacheslav Mikhailov за постійну допомогу в наших бібліотечних буднях!

Максиме Олеговичу, Вам особиста подяка за підтримку і правильну мотивацію! Разом ми готові до подальших звершень!!! – написала Надежда Калиберда

-Ректор Максим Олегович Тимошенко і команда тримають слово! За рік майже виконано все те, що ректор обіцяв зробити у перший п‘ятирічний термін! – підкреслив радник ректора НМАУ Юрій Луценко.

-На очі потрапила річної давнини світлина про жах, який відбувався в стінах моєї Консерваторії рік тому.

Затоплені класи, протікаючий дах, грибок… Пройшов рік. Багато хто з моїх знайомих та друзів питає, а що ж змінилось за рік?

А змінилось багато чого. Консерваторія відроджується! На посаду Ректора прийшов Максим Тимошенко – Людина Слова, справжній фахівець та блискучій менеджер, який разом зі своєю командою однодумців не на словах, а на ділі вболіває за відродження та майбутнє нашої Академії.

Вперше за майже 62 роки відремонтовано дах флігелю Академії, триває ремонт даху основної будівлі, оновлюються класи. В оперній студії відремонтовано підлогу, встановлені нові крісла, відновлено сцену, ремонтуються туалети, встановлюються нові вікна зі сторони фасаду академії і багато багато іншого. Консерваторія відроджується та повертає свою Велич та Славу!

І мені, як колишньому вихованцю Академії є чим пишатись, тому що майже за рік команда Тимошенко реальними справами , а не пустими словами та обіцянками довела та продовжує доводити свою відданість та любов до нашої Академії! – зауважив Alex Lapushkin

-Ми налаштовані лише на позитив і на перемоги! – прокоментував ректор НМАУ Максим Тимошенко, – Зрозуміло, є протидія, є проблеми, не все встигаємо! Однак, взятий нами курс на відродження Академії, утвердження на планетарному рівні, є основним. Важко, але цікаво! Головне, ми разом! І віримо!

Можна написати багато слів, перехвалити…

Є факт. Триває ремонт Консерваторії.

НМАУ відроджується.

Це – головне!

Віктор Тригуб, сайт Музика України

viktor.trygub
Віктор Тригуб

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації