site.ua
член клубу

Відбулася надважлива подія – візит видатного підприємця світу Джека Ма в Україну.

Значення цієї події для України – неймовірне!

Підкреслемо нюанс – Джек Ма залюблений в музику. Тому, розуміємо його зацікавленість в справи України саме через діяльність Київської Консерваторії! Через музику!

З ініціативи ректора НМАУ ім. П. І. Чайковського Максима Тимошенка, Київського економічного форуму, а також за підтримки Президента України Володимира Зеленського відбувся офіційний візит до України Джека Ма.

Значну роль в організації візиту відіграли китайські партнери НМАУ ім. П. І. Чайковського – компанія “Чжецзян Юнчанледі Ко. лтд.” на чолі з Чжао Юнцянь.

На офіційному прийомі Максим Тимошенко оголосив рішення Вченої ради НМАУ ім. П. І. Чайковського та вручив диплом “Почесного професора Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського”.

Зустріч відбулась за участю студентів консерваторії, які заспівали Многая Літа шанованому гостю. Розчулений неймовірно теплою зустріччю та високою відзнакою, Джек Ма висловив глибоку подяку за присвоєння йому вельми поважного титулу.

Зазначимо, що Джек Ма з родини музикантів і є справжнім поціновувачем музичного мистецтва.

Первісна ідея організувати зустріч з засновником легендарної компанії “Alibaba Group” належить китайсько – українському студентству, які звернулися з цією цікавою пропозицією до ректора Музичної Академії.

Сайт Музика України

https://www.facebook.com/profile.php?id=1000008332...

viktor.trygub
Віктор Тригуб

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації