site.ua
член клубу

Запрошуємо на урочистий концерт з нагоди святкування 105-ї річниці від дня заснування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського, який відбудеться 6 грудня 2019 року о 17 годині у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака НМАУ ім. П. І. Чайковського.

Запрошено Президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка.

Очікується також присутність першого Президента України Леоніда Кравчука, третього Президента України Віктора Ющенка та Надзвичайних і Повноважних Послів різних країн.

В урочистому заході візьмуть участь зірки світової сцени: народна артистка України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Анжеліна Швачка, лауреати міжнародних конкурсів Дмитро Ткаченко (Велика Британія), Роман Лопатинський та Дмитро Іванченко.

У концерті прозвучать шедеври світової та української класики у супроводі студентського симфонічного оркестру (художній керівник і головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Ігор Палкін) та студентського хору (художній керівник і головний диригент – Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Євген Савчук).

viktor.trygub
Віктор Тригуб

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації