site.ua
член клубу

ДНР вже у Львівському музеї історії релігії?

Дивний анонс прийшов із Львова… Таке враження, що до Львівського музею історії релігії привезуть мощі Гіві і Мотороли.

А що, по темі…

Комусь війна, а хтось рекламує екс-директорку Донецького музею, що у 2014 році щиро присягнула Росії і ДНР, здавши окупантам безцінну мистецьку колекцію, привозила і разом з “керівниками терористичної геспубліки” презентувала виставки країни-агресора та марки з терористами, що вбивали наших солдат…

До речі, погугліть марки ДНР, дізнаєтеся багато цікавого…

Цитата з анонса львівського музею: “Після відкриття виставки поетеса, фахівчиня музейної справи, Заслужена працівниця культури України, голова Ліги грецьких митців «Галатея», колишня директорка Донецького обласного художнього музею, а з 2016 року – наукова співробітниця Національного художнього музею України Галина Чумак презентує збірку поезій «Осіннє багатство». Вміщені в ній поезії наповнені життєствердним началом, яке зігріває душу.

На творчому вечері Галина Чумак познайомить присутніх із власними віршами,а також розповість про досвід донецької переселенки, про своє «вміщене життя у валізу», про травми втрати… і про майже півстолітню працю у культурній сфері.

Захід розпочнеться 13 березня, у п’ятницю, о 15 годині 30 хвилин у Львівському музеї історії релігії, що на площі Музейній, 1.

  1. P. S. 14 березня Галину Чумак чекає музей «Староскварявський іконостас XVI–XVIII століть» (філія Львівського музею історії релігії).”

З яких це пір у Львові рекламують Г.Чумак, що не організувала евакуації ДОХМ з Донецька у 2014, кинула філію-скансен на підконтрольній Україні території? А сама урочисто, під телекамери відкривала рашистські виставки з керівництвом ДНР?

У Вас що, весняне сепарське загострення?

Журнал “Музеї України” буде звертатися до СБУ, в Львівську ОДА і в Мінкульт, аби заборонити гастролі тієї одіозної діячки! Це у Львові!!! Рівень нахабства відчули?

Пані Чумак свідомо відкривала виставки з зрадниками України, що керують ДНР. Могла б і захворіти…

Преса ДНР радісно підтримувала “мистецькі акції” в музеї…

“11 февраля 2016 года, в Донецком художественном музее состоялось открытие выставки «А.В. Суворов. Путь к бессмертию». Инициатива ее проведения принадлежит Государственному мемориальному музею Суворова в Санкт-Петербурге. Готовили новую выставку полгода, в ее открытии приняли участие воспитанники Республиканского военного лицея. В ходе торжественной части был зачитан приветственный адрес от директора музея Владимира Гронского, в котором он поздравил дончан с этим событием в культурной жизни Донбасса.

В экспозиции представлены стенды о жизни и деятельности выдающегося русского полководца, история войн, которые вела Россия в середине – конце XVIII в., экспонаты Суворовского музея. Посетители выставки могут увидеть копии военной формы и флаг одного из суворовских полков Российской армии — Апшеронского мушкетерского пехотного полка. Есть интерактивная часть — специальные мониторы, с помощью которых можно увидеть фотографии швейцарских Альп по маршруту знаменитого перехода русских войск под командованием Александра Суворова.

В экспозиции представлена информация о славных продолжателях дела русского генералиссимуса — советских военачальниках, награжденных Орденом Суворова во время Великой Отечественной войны.

«Суворовская книга «Наука побеждать» не утратила своей актуальности и в наши дни. Надеюсь, что наши лицеисты эту науку будут успешно постигать», — заявил во время открытия начальник отдела охраны культурного наследия Министерства культуры Донецкой Народной Республики Джаркынбек Назаров.

По словам директора художественного музея Галины Чумак, выставка «А.В. Суворов. Путь к бессмертию» продлится до апреля, а затем она станет выездной и будет демонстрироваться еще в нескольких городах Донецкой области”.

https://doneck-news.com/main/culture/8084-v-doneck...

В Донецке открылась выставка «Александр Суворов. Путь к бессмертию»
В Донецке открылась выставка «Александр Суворов. Путь к бессмертию»
В Донецке открылась выставка «Александр Суворов. Путь к бессмертию»
В Донецке открылась выставка «Александр Суворов. Путь к бессмертию»
В Донецке открылась выставка «Александр Суворов. Путь к бессмертию»

Зрадити Україну, виявляється трохи можна…

Прикметно, що весь час праці по контракту з “Мінкультом ДНР”, пані Чумак не забувала подавати заяви про відпустку за свій рахунок до Управління культури Донецької ОДА! Адже, на підконтрольній території України залишилася філія-скансен у селі Прелесному! В результаті більше року колектив сидів без зарплати…

Музейники фактично здійснили подвиг – зберегли для України єдиний скансен Сходу!

Потім включилася команда журналу “Музеї України”.

Донецький обласний художній музей перереєстрований в українській Дружківці, має прекрасне приміщення, новий колектив, формує нову колекцію… Передали справи молодому директору…

Музей у Донецьку нарекли Републіканським художнім музеєм Мінкульту ДНР, де регулярно виставляються картини з “хероями дамбаса”, що продовжують вбивати наших хлопців…

А колишня очільниця музею Мінкульту ДНР спокійно живе у Києві, роздає героїчні коментарі наївним журналістам. Ось уже і Західну Україну підкорює…

Можливо, Міністром культури України стане! А шо?… Ми за мир…

То коли до Львівського музею історії релігії привезуть мощі Гіві і Мотороли?

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”, колишній співробітник ДОХМ у Дружківці

viktor.trygub
Віктор Тригуб

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації