site.ua
член клубу

Олігархи і депутати на велосипедах не їздять. На жаль. А для мільйонів простих людей то часто основний вид транспорту. Чого владоможцям не зрозуміти…

Та і наші доблесні ментокопи, вірніше глибоко відреформовані менти, позначені сумнівним словом поліцаї, під час дивного карантину, знайшли новий вид заробітку – посилаючись на сумнівні постанови Уряду, намагаються масово обдирати простих людей на 17000 грн!

То піймають жінку без паспорту, то підлітка без маски, то бабусю, що палить траву на городі – мало не арешт, космічний штраф, переможні репортажі на продажних олігархічних телеканалах! Лише за це цей Уряд і Авакова особисто варто негайно відправити у відставку! Та українці занадто терпляче толерантні… Мабуть покірно чекають виборів…

У той же час виникнення бюджетного провалля у 300 млрд.грн правоохоронців не цікавить… Усушка-утруска…

-Шкодую, що депутати на велосипедах не їздять. І в секонд-хендах не одягаються. Та й 2000 грн пенсії осягнути не можуть! – обурюється відомий правозахисник Олег Березюк, – Тому і приймають безглузді закони, які приведуть лише до соціального вибуху. А яку відповідальність несуть владоможці? Безвідповідальна влада злочинна!

Особливо обурив пана Олега факт затримання велосипедиста без маски. І кара – штраф 17000 грн! Вирішили демонстративно втрутитися, пішли до суду і перемогли!

Інша справа, чи зможе самотня бабуся з далекого села протистояти аваківським покидькам і судовим баригам за купку спаленого листя?…

Бідність несумісна з справедливістю… Не кожен може найняти гарного адвоката. А активістів на всіх не вистачить…

-На початку запровадженя в Україні карантинних заходів я поширив інформацію про те, що 7 квітня співробітниками поліціі було незаконно затримано і притягнено до адміністративної відповідальності Миколу Кур’янова за перебування в громадському місці без захисної маски.
Нагадаю, що М. Кур’янов їхав на велосипеді по проїжджій частині дороги , де його і зупинили правоохоронці за те, що в нього на обличчі не було захисної маски. – повідомив громадський діяч, правозахисник Олег Березюк.
Тоді було багато скептиків, які вважали Миколу винним у вчиненні цього правопорушення і підтримували дії поліції.
Ми уважно вивчили і юридичну сторону і фактичні обставини цієї справи , після чого в судовому порядку довели неправомірність дій співробітників поліції.

Дніпровський районний суд м. Києва виніс постанову про закриття відносно Миколи Кур‘янова адміністративного провадження у зв’язку з відсутністю в його діях адміністративного правопорушення передбаченого ст.44-3 КУпАП.

Назріло переформатування чинного законодавства в інтересах звичайних громадян. Люди не винні в перекошеній правовій ситуації, створеній олігархами, купленими ними депутатами і чиновниками у власних інтересах. Відповідати повинні олігархи, депутати, топ-чиновники.

Олігархію варто арештовувати, судити і конфісковувати награбоване! Безжально. Масово. Без винятків.

Олігархи – глисти держави. Не наїдаються. Лише ростуть! ВБИЙ ГЛИСТА! Домовитися з соціальними паразитами неможливо!

Лише тоді в Україні буде порядок!

А перемога велосипедиста над ментами у суді щиро тішить. Яке покарання їм світить?

Віктор Тригуб, редактор журналу “Нова Січ”, лідер Партії снайперів

viktor.trygub
Віктор Тригуб

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації