З огляду на життя та долю українців, мені часом здається, що ми іноді намагаємся знайти дивовижну землю, країну яку колись втратили. Звичайно, я теж роблю це.

Наша нація це - мандрівники, першопроходьці, підприємці і воїни. Такій тип людей зручно себе почувають в пошуку. Це може відбуватися у різних країнах, в різних сферах життя, а сам по собі пошук часто буває трагічним і наповненим перешкодами.

Є впевненість, що більша частина нас шукає саме Україну - місце де кожний може відчути свою єдність з співвітчизниками, край якій може надати затишок і добробут.

Часом забуваємо, яке велике значення має для нас Незалежна Держава. Як багато поколінь українців, розкиданих по імперіям і континентам, розділених війнами і диктатурами - мріяли все життя, про можливість, яку зараз ми всі маємо.

Тому, В'ячеслав Чорновіл писав – «Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши

Сьогодні, нам можуть позаздрити, С. Бандера, Т. Шевченко, Леся Українка і багато інших видатних людей, хто так безнадійно віддали все що мали, навіть іноді своє життя, за те, що ми отримали в 90х, безкоштовно, без бою.

Нарешті треба для себе визнати, що наша Україна знайдена!

Вона тут. Поруч з кожним з нас, вона живе і творить історію кожного ранку. Кожного, дня люди які вірять в своє українське майбутнє, через свій свідомим вибір роблять це. Тут і зараз.

І тому нам залишилось лише одне - не втратити. Зберегти. Зробити її місцем, яке надихає і притягує.

Саме тому, такі високі вимогі до влади зараз, особливо після Революції Гідности, і початку війни за Незалежність і тому таке гірке розчарування!

Зараз дуже популярно підводити підсумки останніх років, десятиліть. Але, для нації це дуже коротка мить. Що б закласти стабільне процвітання і прогнозовано майбутнє, ми маємо і свій час і свою мить. Все що потрібно, це зробити максимум зусиль і важливих справ.

Про це, Леся Українка, сказала краще за всіх.

Нащо даремнії скорботи?
Назад нема нам воріття!
Берімось краще до роботи,
Змагаймось за нове життя!

Так чому нам браття, не зібратися саме для цієї роботи і залишити своє мандрування?!

Боротися за знайдену землю обітованну – Україну.

Гавриш Володимир – участник «Революции Достоинства», доброволец батальона «Золотые Ворота», глава администрации района в команде М. Саакашвили в одесской области, активист партии «Рух Нових Сил Михайло Саакашвили»

volodimir.gavrish
Володимир Гавриш

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації