site.ua
член клубу

Точніше, кілька таких монеток.

  1. Євробачення називають конкурсом домогосподарок, натякаючи на низький рівень усієї музики, що там лунає. Насправді всі продукти людської творчості ми можемо оцінити виключно суб'єктивно і той хто слухає шансон стовідсотково впевнений у своєму гарному смаку.
  2. Головною фішкою Євробачення є, на мою думку, не пісні,не танці і не шоу, а саме змагальність, і цей конкурс є унікальним, адже переможець визначається за суб'єктивним сприйняттям творчості.

Будь яка змагальність між країнами апріорі не може бути аполітичною, тому організаторам треба змиритись з подібним бекграундом.

3. Хейтери кажуть, що на конкурсі звучить одна попса - тобто “популярна музика”. Але чим відрізняється “популярна” музика від іншої. Думаю, межа або дуже тонка, або її немає взагалі. Я б відрізнив попсу від іншої музики, тим, що перша легша і доступніша для сприймання. Саме тому пісні про “шльопки”, або про “ мусі пусі” так люблять діти. І ще одна риса попси - комерційна складова цієї музики, такі пісні здебільшого пишуться виключно для заробітку. Хоча все це, знову ж таки, дуже відносно.

4. Тепер про скандал. А чому ви вирішили, що артисти повинні бути моральними авторитетами. Чому ви думаєте, що серед них менше вузьколобих ватників ніж серед простих громадян. Ватники в українській політиці - реальне зло, бо політики мають важелі впливу на наше життя, а ватники серед артистів - реальне відображення нашого занадто терпимого і зіпсованого століттями рабства суспільства.

Ви подивіться на російських рокерів. Колишні бунтарі та борці з системою у більшості виявились такими ж тупими ватниками та імперцями, як і їж співвітчизники.

Актор, спортсмен, співак повинен сприйматись нами як менеджер, як найманий працівник для створення дозвілля.

5. І наостанок. Шановні люди з активною життєвою позицією, ви правильно критикуєте артистів без такої позиції, але не треба їх ображати за їх занадто провокативні номери, погані пісні, або низький рівень знань в деяких галузях науки. Цим ви опускаєте не їх, а себе.

Підтримай автора. І буде тобі щастя. Картка Приватбанк 4149 4993 4061 8014

Дякую!

voryol
Volodimir Ryba

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації