site.ua
член клубу

А ви сумнівались, що після Путіна буде Путін?

Серед політичних оглядачів, як і серед нормальних людей, є свої песимісти і є свої оптимісти. Перші кажуть: "все, тріндєц – Росія з хвилини на хвилину почне пробивати сухопутний коридор до півострова". Інші стверджують: "спокійно – скоро ВВП кінець, оточення невдовзі його скине". Як на мене, правда десь посередині.

Тепер от для тисячі аналізуючих аналізаторів з'явилась нова шарада – як російське шапіто-шоу під назвою "ізмінєніє констітуціі" вплине на Україну.

Позитивів бачиться більше. І головний з них – стабільність. Насправді, людина підсвідомо прагне спокою, щоб все було передбачувано, стабільно, без потрясінь. Для більшості зміни – великий стрес. Але в житті кожного є періоди переосмислення, коли стабільність набридає і втомлює.

Є відчуття, що російське суспільство увійшло в період втоми від гнилої путінської стабільності. Подібне сталося в СРСР в середині 80-х, коли всі спроби радянської номенклатури відродити у людях соціалістичне піднесення завершились крахом совка. Росія зараз переживає подібний історичний виток.

Обнулення путінізму - це продовження брехні, продовження страху, туманні перспективи. І хоч наші кріпосні сусіди ще по інерції продовжують підтримувати свого плешивого барина, є відчуття, що мокшансько-мордовський казан от-от закипить. Закипить і зірве ботоксну кришку. Якщо ж кришка вилітати не захоче, казан може розлетілись на друзки.

Кажуть, коли рейтинг ВВП падає, він затіває чергову війну, але, знову-таки складається враження, що похмільний Ваня втомився і від постійної війни.

Черговий гібридний конфлікт тільки наблизить плешивого до кінця.

Історичні процеси рідко дають збій і для України путінська афера може піти на користь. Єдине непокоїть, що слабкістю агресора, українська "весела влада" скоріше за все не скористається.

voryol
Volodimir Ryba

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації