site.ua
член клубу

Маю кілька питань, які зараз мало хто задає.

  1. Що краще негідник, який творить зло свідомо, чи дилетант, у якого це все виходить випадково?
  2. Чи дійсно деструктивна діяльність цього самого дилетанта є випадковою?

І якщо раніше я дійсно схилявся до дилетантської випадковості, то зараз все більше проглядається злий умисел.

Оточення може для тебе створити теплу ванну, але є очевидні речі. Ну, наприклад, кортеж довжиною з київську електричку зовсім не схожий на велосипед марки "Україна". І таких очевидностей багато.

Якщо їх не бачиш – то видається, що або ти живеш у власному вигаданому ідеальному світі, або ж ти просто дурень.

Тут вже не Оруел з досконалою тоталітарною системою, а скоріше казки братів Грімм чи Андерсона. Це там самодури-королі віддають безглузді накази, вірять у існування невидимих одеж та інші "дива". Ці казкові королі пихаті, самозакохані і зазвичай досить недалекі персонажі.

Хоча роль грає і зворотній зв'язок. Якщо повірили, що ідеальний персонаж з низькопробного серіалу може плигнути з екрана китайської плазми прямо у реальність, чому б не повірити у злого психопата з кількома ходками. Все ж задумано ідеально: і злодій ніби з коміксів, ну копія Брейвік. Він і книгу написав, і росіянин, і псевдонім взяв кричущий.

Є зворотній зв'язок і у тих, кому належить сумніватися і шукати істину. Вони вперто шукали чорну кішку у темній шоколадній кімнаті. Шукали кішку, якої насправді там не було. Навіть Вовк зі злою феєю не можуть її відшукати.

Як кішки немає – придумаємо, а зла фея, як доказ, пред'явить бутафорське опудало.

Зараз ці шукачі правди продовжують вірити і розповідати, що король насправді не голий, насправді його насильно роздягають негідники-придворні. А він і досі самий справедливий і чесний. Щоправда у правдорубів все частіше починають горіти будинки.

У татарина і кількох євреїв гарний настрій, у них почався атракціон невиданих щедростей, вірні міньйони строчать поправки та законопроекти. Кавказький довгожитель теж на коні.

Тим часом починають воскресати смердючі мертв'яки, ще трохи і головний Вій вилізе з кубанської могили. І чим далі вони ігноруються, тим більші шанси отримати локальний зомбі-апокаліпсис з подальшим приходом на нашу землю абсолютного плешивого зла.

voryol
Volodimir Ryba

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації