site.ua
член клубу

Жителі міст, які наголосували другий тур, продовжили собі цю чарівну золоту осінь з всюдисущими парами очей, що пильно дивляться на тебе з білбордів. Але у більшості громадян в душі порожнеча, немає різнокольорових глянцевих листівок, де усміхнені дяді та тьоті контролюють – чи правильно ти відмикаєш під'їзд.

Коли "зелена" влада оголошувала Пороха найбільшим злом – вони мали рацію. Для них п'ятий дійсно злий геній. Він, перед тим як передати владу, заклав для слуг уповільнену бомбу – децентралізацію. Міста заворушились, люди вдруге котів у мішку обирати не захотіли, а Мері Поппінс із зеленою парасолькою полетіла геть з попутним вітром. Їй вслід махали хустинками усміхнений ресторатор та веселий кучерявий бородач

В свою чергу, мерам, що виграли в першому турі, варто поставити Петру Олексійовичу добрячий могорич. Хто зна, що було б аби не гроші, які залишилися на місцях. Частина цих очільників на перший свій термін йшли саме від "Солідарності", а потім вирішили, що Петро токсичний. А даремно… Петро від ковіда вилікувався, він тепер нетоксичний і, схоже, один з найперспективніших на майбутніх виборах.

Тепер про коротку пам'ять.

Схоже путінські гради так і не вибили "русскій мір" з жителів сходу, глибоко сидить вата і на півдні.

Тут палиця на два кінці.

Проросійські погляди на південно-східному напрямку не новина, така ситуація не є критичною. Хоч і повільно, але українське суспільство міняється.

В решті-решт ОПЗЖ і подібна їм погань там і раніше були в більшості.

Далі буде ще цікавіше.

Тепла ванна стрімко холоднішає: рейтинг повзе донизу, монобільшості немає, соратники постійно чудять, економічні показники погіршуються, люди хворіють. А далі ще гірше: мери, які отримали кредит довіри стануть геть некерованими і підвищення голосу з жорсткими епітетами їх навряд чи налякають. Крім того, не треба забувати про проросійський реванш та про мінливу електоральну любов.

Складається враження, що скучити за виборами ми будемо не довго.

voryol
Volodimir Ryba

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації