site.ua
член клубу

Як співається в задорній радянській пісеньці: "...ну что сказать, ну что сказать, устроены так люди: желают знать, желают знать, желают знать что будет".

Функції передбачати майбутнє природа нам не подарувала, але ж хочеться… Не дарма хитрі телевізійники випустили вже майже два десятки сезонів шоу, де фріки передбачають майбутнє, дурні в ці передбачення вірять, а розумні на цьому заробляють.

Але є ще один спосіб відчути себе трохи Нострадамусом, і це не надприродній талант, а банальні причинно-наслідкові зв'язки, логіка та аналіз минулих подій.

Дві цифри 20 і 20 нічого хорошого не принесли. Очко, тобто 21-й рік, теж не обіцяє гармонії.

Повільно, кашляючи, в несвіжій масці рухається людство до перемоги над вірусом. І, схоже, в кінці кінців його подолає. Але де той "кінець". Тільки з'явилась вакцина – шарік наносить удар у відповідь – в Британії новий штам. Добре хоч Ла-Манш є, радіють думкою інші європейці, вірус, можливо, не перепливе. Наївні… Та й, передбачаю, з вакцинами ще геморою буде чимало. Наспіх зроблене не є надійним. Коротше, навряд чи нам своїми очима у 2021-му милуватись обгорілим Нотр-Дамом.

У старічка загострення, йому новічок муляє. Схоже агонія не за горами. Ще рік не закінчився, а вже проблеми, від яких в бункері не сховаєшся. Людей травимо – санкції, мельдоній жеремо – санкції, хакерів на старого Джозефа натравили – він, крім санкцій, ще й під'їзди в Кемерово обісцить і білоруси ці… Народ-богоносець все стерпить, він споконвіків при морозі –30С по нужді на двір бігає і снігом підтирається. Але щось тривожно у "Третьому Римі".

Можна було б набрати попкорну і спостерігати з інтересом за тим, як двоголовий мутант викльовує собі очі, але у нас не краще.

У "найвеличнішого", схоже манія величі прогресує. Казка про короля, якого переконали у наявності одягу, продовжується. Свита прекрасно бачить оголеність, але продовжує "захоплюватись" його неіснуючим королівським фраком. Придворні будуть до останнього дерибанити, підливаючи воду у теплу ванну улюбленого правителя. Але люди, з затуманеним серіалами мозком, схоже прозрівають.

Тут два варіанти: або народ остаточно прозріє і може бути неприємно, або ж король все таки повернеться до реальності і зробить самий правильний у житті крок. Крок – протилежний тому, який він зробив у новорічну ніч. Якщо ж не станеться ні першого, ні другого: то й королівство може зникнути.

То ж давайте постараємся у наступному році залишитись з виграшними картами.

voryol
Volodimir Ryba

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації