Виробник презервативів з обличчям Путіна виграв справу в Єропейському суді з прав людини. Грузинська компанія Aiisa, виграла в ЄСПЛ справу проти Грузії в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ).

Засновниця компанії Ананія Гачечиладзе подала позов в 2018 році, після того, як грузинський суд оштрафував компанію на 500 ларі (160 доларів) за оформлення деяких упаковок презервативів і виніс рішення щодо припинення їх виробництва. На думку міського та апеляційного судів, написи і зображення на продукції компанії сексуального характеру, пов'язані з історичними персонами, порушували моральні підвалини. Серед зображень, розміщених компанією на упаковках презервативів, були обличчя Владіміра Путіна, а також Йосипа Сталіна.

ЄСПЛ постановив, що в випадку Aiisa була порушена стаття 10 Конвенції з прав людини, згідно з якою: "у кожного є свобода вираження думки. Це право має на увазі свободу людини мати власні погляди, отримувати та розповсюджувати інформацію або ідеї без втручання влади і незалежно від державних кордонів".

Сподобався текст? Ось іще до вашої уваги, клікайте, не стидайтеся

Придбати презервативи можна за посиланням: https://www.facebook.com/marketplace/item/37389772...

vsevolod.polischuk
Всеволод Поліщук

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації