site.ua
член клубу

Послухав Антона Геращенка та Олександр Корнієнко у "Свободі слова" на ICTV. Перший дуже старанно транслює мрії свого шефа про поліцейську державу, другий - намагається надати цьому якийсь вигляд пристойності.

Хоча є очевидна річ: кого б ви там завтра не продемонстрували на відео як "вандалів" - ставлення українців до вашої влади таке, що ви просто з цих людей зробите героїв. Тим більше, якщо додумаєтесь когось арештовувати. А 2 мільйони гривень донатів збереться, думаю, за тиждень максимум)

Володимир Зеленський, завдяки цій акції ви нарешті дізналися, що в країні проблема зі справедливістю і що є політв'язні. Вам, звісно розказують (або ви самі так думаєте), що це злочинці, але і Андрій Антоненко, і Сергій Стерненко, і Юлія Кузьменко, і Яна Дугарь, і багато інших - це жертви вже вашої влади і вашого режиму.

Думати, що за всім проти вас стоїть Петро Порошенко - це максимально тупо. Ну от я, наприклад, є активним і послідовним противником вашої влади. І не тому що люблю Порошенка, а тому що перший же день на посаді ви почали з порушення Конституції (розпуск ВР), продовжили спробою імплементації "формули Штайнмаєра (внаслідок чого і виник Рух Опору Капітуляції). Після цього ви особисто прийшли на брифінг по справі Шеремета - і невинні досі не на свободі, а вбивць ніхто не шукає. Далі - провал в боротьбі з пандемією, криза в економіці, відсутність реформ, ситуація з КСУ, ОАСК, Татаров/Єрмак/Демченко/Смірнов та інші на високих посадах...

Ще можна багато про що писати, але, як бачите, всі мої претензії до вас - від вашої діяльності/бездіяльності, а не пов'язані з попереднім Президентом. Більше того, якщо ваші спецслужби неуважно прогортали мій фейсбук, то я закцентую - я був категорично проти Порошенка як Президента в 2014, активно його критикував, ходив і навіть організовував акції протесту за його президентства. Які теж не були пов'язані з фобіями, а мали конкретні причини.

Тому дуже неправильно, коли ваші люди, помічники і технологи транслюють маячню про Порошенка як замовника акції. Тим більше що у суботньої акції і організатора як такого, наскільки я знаю, не було. Чи організаторів. Принаймні, я не чув про таких.

Це був день народження Сергія, і більшість туди прийшли саме через це. Зокрема і я. (Якби не це, я б і не йшов, швидше за все). Хтось взяв з собою салюти, хтось файера, хтось петарди, хтось фарбу... Не думаю навіть що хтось мав якийсь цілісний план, але враховуючи що свастику намалювали вже після завершення акції, то фарбу (як мінімум - якусь частину) принесли співробітники спецслужб в штатському. Для чого, ви не хочете спитати у Авакова чи Геращенка?

Далі, Антон Геращенко сьогодні з розумним виглядом заявив, що мітингувальники написали страшні "нацистські слова" - A.C.A.B. І що він не хоче в ефірі пояснити що вони означають, бо це так страшно...

А він не хоче процитувати свого нинішнього начальника, міністра внутрішніх справ, який в 2013 написав в фейсбук "мусора не люди"? Бо це ж і є розшифровка ACAB. І що тоді, Арсен Борисович - нацист? Чи колишній нацист?

Пане Президент України. У вас є дуже небагато шансів лишитися в історії України нормальним Президентом, але вони ще є. Для цього ви негайно маєте почати відновлювати справедливість в державі. Ви так добре почали з санкцій проти Медведчука за фінансування тероризму, так чому немає продовження у вигляді кримінальних справ і запобіжних заходів? СБУ - ваш друг керує. І ваша відповідальність.

Зміна запобіжного заходу для Андрія і Сергія - це клопотання прокурорів, знову ж таке - Генпрокурор призначається вами, ваша людина. Поліція, яка видає фейкові розслідування - ваша відповідальність. Все у ваших руках і повноваженнях.

Ви думаєте для когось є великим задоволенням ходити на акції протесту? Абсолютно ні. Я, наприклад, маю розриватися між освітніми проектами і судами, де судитимуть невинних. Я хочу вчити, а не мерзнути під судами. Більшість з тих, кого я знаю по судам, також мають що робити.

Але ми не хочемо жити в державі, де можуть посадити, бо комусь здалося, що людина схожа на злочинця. Ми не хочемо жити в країні, де фабрикують справи, а поліція малює свастики для дискредитації протесту. Чи СБУ, не суть.

Ми не хочемо в Білорусь чи Росію. І ми не будемо там. Якщо треба, ми всі пройшли через Майдани. І ми знаємо як скидати диктаторів. Не буде диктатури в Україні.

А події суботи сприймайте так, як воно є насправді - емоція відчаю, коли сидять невинні, а влада - не чує. Подумайте. Часу на розумну реакцію мало!


Щоб не втрачати зі мною зв'язок, підписуйтесь на інші мої акаунти, найважливіші дописи я дублюю скрізь.

Також шукайте мене в Твіттері:

MeWe:

yuriy.goncharenko
Юрій Гончаренко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації