site.ua
член клубу

Зараз часто можна почути, що в той момент, коли російські війська на кордоні, не на часі з'ясовувати хто більший патріот. Що треба всім об'єднуватися, а потім колись розберемося...

Дуже хибна думка, яка, в першу чергу, наслідок декларує як причину.

1. Російські війська завжди на нашому кордоні, і будуть там аж до тих пір, поки існуватиме їх імперія, або Україна не стане тією потугою, яку буде лячно чіпати. Або членом НАТО.

2. Активізація ворога дійсно має синхронізацію з внутрішньою ситуацією в Україні, але природа її цілком інша. В Україні не існує, поки що, політичної сили, що має потугу стати загальнонаціональним лідером спротиву російській агресії, російським впливам всередині і російським наративам в інформаційному просторі.

3. Росія за допомогою свого впливу поділила патріотичні партії і рухи на кластери і загнала в електоральне гетто. Всі партії або мають електоральну стелю через високий антирейтинг, або змаргіналізовані, або роздроблені, або - під російським управлінням через гроші Медведчука/Льовочкіна тощо, повністю або частково.

4. Політичні альтернативи Зеленському, які зараз є - це або те саме, тільки в профіль (Кличко), або відверто проросійські (ОПЗЖ), або не мають шансів на перемогу (Порошенко, Голос). Тимошенко не згадав, бо вона підпадає щонайменше під два цих пункти.

5. Збереження цієї ситуації наразі і є головним завданням Росії, бо саме це робить Україну слабкою. І саме вихід з цього зачарованого кола є головним завданням думаючих українських патріотів.

В мене немає готових рецептів як швидко і ефективно створити цю загальнонаціональну політичну силу. Але очевидним є те, що без потужної публічної дискусії про це, без постановки цього питання як ГОЛОВНОГО ЗАВДАННЯ для України ми приречені на поразку. В тому числі і воєнну, якщо Росія зважиться на прямий наступ.

На мою думку, в нас є ще час, а активізація США в протидії Росії дає і певну парасольку на те, щоб виконати це завдання. Проте починати треба негайно.

----------

Щоб не втрачати зі мною зв'язок, підписуйтесь на інші мої акаунти, найважливіші дописи я дублюю скрізь.

Також шукайте мене в Твіттері:

MeWe:

Site.ua:

----------

Якщо ж вам до вподоби моя діяльність і є бажання та можливість підтримати фінансово - зробіть донати за цим посиланням:

yuriy.goncharenko
Юрій Гончаренко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації